Atlético Madrid CZ/SK

Zvolte nejhezčí gól Atlética za měsíc květen!

30/05/2012 19:30 // Sebyk // 1 049 zobrazení

Přinášíme vám druhý díl nové rubriky, kde se ohlédneme za nejhezčími brankami Atlética za uplynulý měsíc a na vás čtenářích pak necháme, abyste vybrali ten nejlepší. Začneme však vyhodnocením ankety za minulý měsíc. Jako nejpovedenější branku měsíce dubna jste vybrali parádní ránu Radamela Falcaa proti Valencii, která získala více než 50% hlasů. Druhé skončilo Adriánovo sólo, které zvolila zhruba čtvrtina hlasujících, třetí nůžky Ardy Turana vybral každý osmý.

 

 

 

 

 

Gól měsíce dubna – Radamel Falcao (vs Valencia)

I poslední měsíc uplynulé sezony, tedy květen, byl na pohledné branky z kopaček hráčů Atlética bohatý. Nakonec jsme pro vás vybrali pět těch nejhezčích – po jednom od Adriána a Diega, hned tři želízka v ohni a velkou šanci na obhajobu má pak kanonýr Radamel Falcao. Svůj hlas nejlepší brance můžete dát dole v anketě.

Gól č. 1 – Adrián López (vs Valencia)
Atlético Madrid po devíti letech dobylo valencijskou Mestallu a bylo to zásluhou této branky mladého španělského forvarda. Adrián si skvěle na prsa zpracoval dlouhý Diegův míč a neskutečným halfvolejem propálil Diega Alvese.

Gól č. 2 – Radamel Falcao (vs Athletic)
Ve finále Evropské ligy se ukázalo, jak důležité je míti Falcaa. Kolumbijský forvard poslal hned v úvodu utkání Atlético do vedení, což červenobílým dodalo na klidu. Falcao převzal Diegův pas, potáhl míč do vápna, pohrál si s bránícím Amorebietou a parádní ranou na vzdálenější tyč zavěsil.

Gól č. 3 – Diego Ribas (vs Athletic)
Ve finále Evropské ligy vstřelilo Atlético tři nádherné branky, do našeho výběru se však mohly vejít pouze dvě z nich. Nakonec jsme se rozhodli vybrat povedené sólo Brazilce Diega, který se zbavil Toquera, nasadil kličku nešťastníkovi Amorebietovi a křižnou ranou nedal Iraizozovi šanci.

Gól č. 4 – Radamel Falcao (vs Milonarios)
Pokud měl Radamel Falcao již dříve ve své rodné Kolumbii status fotbalového poloboha, pak si není možné možné představit, kam se posunul po nedávném turné Atlética po zemi kávy a kokainu. V zápase proti Millonarios si totiž chytrý lob Kokeho zpracoval na prsa a po vzoru legendárního gólu Brazilce Rivalda jej poslal nůžkami do brány.

Gól č. 5 – Radamel Falcao (vs América de Cali)
Úžasná branka El Tigreho proti Millonarios však na kolumbijském turné nebyla zdaleka vše. Hned v následujícím utkání proti Américe de Cali Falcao vstřelil gól, který by mohl kandidovat na gól sezony vyhlašovaný federací FIFA. Posuďte sami.


Komentáře (7)
 1. Za mě jasně ty poslední nůžky, to bylo něco neuvěřitelného…

  Falcaova první trefa proti Athleticu na druhou stranu taky nezapomenutelná…hlavně díky vzpomínce na všechny ty emoce a neuvěřitelnou euforii….

 2. aj u mňa to bolo jednoznačné, posledný Falcaov, taký gól padne raz za dve, tri sezóny :)

 3. dal som hlas Falcaovi proti Bilbau – kvoli vyznamu a tej euforii co to u nas vsetkych vyvolalo… samozrejme najvacsia bomba boli tie noznicky :) ale vazne, v tejto sezone tych paradnych golov Atlética bolo velmi vela *BRAVO*

  • presne – tech paradnich golu je posledni dobou az moc :D
   z tadytech peti by mohl vyhrat snad kazdej, ale ty falcaovy nuzky byly proste neco neuveritelnyho *POCTA*

 4. Po těchto gólech člověk přímo prahne po tom, aby se tato sestava nijak neměnila. Nicméně, zde bych ocenil jižanské komentátory. Kéž bychom měli taky takového „komentátora psychopata“. :D

 5. Falcao dal asi nejhezčí, ale hlas sem dal Adriánovi, protože Tigre stejně vyhraje a Adrián si za ten svůj halfvolej nějakej ten hlas zaslouží O:-)


Komentáře

No trackbacks yet.