Atlético Madrid CZ/SK

Zůstane nakonec Reyes v Atléticu?

25/12/2011 13:54 // Sebyk // 582 zobrazení // zdroj: as.com, marca.com

Vypadá to, že s odchodem Gregoria Manzana může skončit i jedna velká přestupová telenovela točící se kolem José Antonia Reyese. Španělský křídelník byl už dříve jednou nohou v tureckém Galatasarayi, pak se hovořilo o velkém zájmu ze strany Sevilly, ale změna na pozici hlavního kouče Atlética jej může přinutit rozmyslet si své zaječí úmysly. Ostatně když klub opustil jeho hlavní rival Manzano, není před kým utíkat.

„José Antonio je teď v Atléticu, uvidíme, jak se situace vyvine v příštích dnech. Záležet bude na tom, jaké plány s ním bude mít nový trenér,“ nastínil Reyesův agent Mariano Aguilar. Ten rovněž v poslední době několikrát vyvrátil, že by v uplynulých týdnech došlo ke schůzkám mezi jeho klientem a vedením Sevilly, jak informovala některá média. „Sevilla o Reyese zájem sice projevila, ale k žádným jednáním nedošlo. Mimo ni se ozvalo i dalších pět týmů, všechny ze zahraničí. Teď budeme čekat,“ uzavřel Aguilar.

Podobně vše vidí i vedení klubu, které se k celé situaci nehodlá vyjadřovat dříve, než dojde ke schůzce mezi novým koučem Simeonem a samotným Reyesem. Bude záležet pouze na tom, jakým způsobem by La Perla měla figurovat v plánech El Chola. Není vůbec vyloučeno, že Reyes v klubu nakonec opravdu zůstane. Na prodejní listině ostatně jeho jméno zatím nefiguruje – tam se objevila pouze jména náhradního brankáře Joela Roblese a útočníka Diega Costy, kteří budou hledat klub, kde by odehráli větší porci minut.

Komentáře (2)
  1. myslim, ze si ho diego bude chtit nechat, ale uvidime, jak jim to bude klapat. treba z reyese udela tymovyho hrace O:-)


Komentáře

No trackbacks yet.