Atlético Madrid CZ/SK

Zpátky do práce, Lazio čeká!

12/02/2012 21:14 // Andres // 514 zobrazení // zdroj: mundodeportivo.com. marca.com

Na Cerro del Espino dnes ráno bylo zase rušno, Atlético Madrid se po včerejším trápení v Santanderu vrátilo zpátky k tréninku a začalo přípravu na čtvrteční zápas s Laziem. Ti, kteří hráli, měli jako obvykle lehčí trénink na zotavení, zbytek žádný oddech nedostal.

Skupina, ve které byl Regalón, Pizzi, Koke, Mario Suárez, Assunção, Salvio, Sìlvio, Miranda a Fran Mérida, začala svou dnešní přípravu v posilovně a pak byly na programu cvičení s balonem. Závěrem se k nim připojili i Courtois a Asenjo a zahráli si tréninkový zápas. Falcao, Adrián, Diego, Juanfran, Filipe, Álvaro Domínguez, Perea, Arda Turan a Gabi mezitím dostali nařízen klasický lehký výběh na hodinu a půl, na večerní trénink pak dostali volno.

Dobré zprávy přichází od klubových lékařů. Diego Godín dnes sice ještě trénoval mimo skupinu, když první část tréninku strávil rovněž v posilovně, pak ale naskočil na trávník, kde spolu s fyzioterapeutem Óscarem Pitillasem potrénoval s míčem, a zprávy hovoří o tom, že pro zápas v Římě už by měl být dostupný. Spolu s nimi pracoval i Antonio López, který se stále zotavuje ze svého zranění.

Zatímco všichni pilně trénovali, Tiago, který včera kvůli bolestem v levém stehnu odstoupil ze zápasu, dopoledne zamířil na klubovou kliniku, kde podstoupil testy, které měly odhalit rozsah jeho zranění. Ty neodhalily žádnou trhlinu, účast portugalského veterána v nadcházejícím utkání Evropské ligy proto není podle posledních zpráv úplně vyloučena. Pravděpodobněji se však jeví varianta, že Simeone nebude chtít se svým svěřencem nic riskovat a z výletu do Říma jej vynechá.

Komentáře (3)
  1. parada, takze tiago to ma jen natrzeny. proti sportingu by mel v tom pripade hrat :)


Komentáře

No trackbacks yet.