Atlético Madrid CZ/SK

Zítra se losuje třetí kolo kvalifikace Evropské ligy

14/07/2011 23:18 // Andres // 462 zobrazení

Přípravy na nadcházející třetí kvalifikační kolo do Evropské ligy jsou v plném proudu. Právě teď mezi sebou soupeří 80 mužstev o to, aby se do této fáze, kde na ně může čekat právě Atlético Madrid, dostalo.

Do třetího kola kvalifikace postupuje 40 mužstev a k těm se automaticky připojí dalších 30, které postoupily podobně jako Atlético na základě umístění v poháru nebo v lize. Mezi největší jména kromě Atlética Madrid patří AZ AlkmaarBragaHapoel Tel-Aviv, Club Brugge nebo Palermo. Žádnému z těchto týmů se však Los Colchoneros nepostaví, protože mají se 70.465 body nejvyšší koeficient ze všech klubů, které se mohou této fáze účastnit, a proto budou nasazeni.

Zápas, ze kterého vzejde soupeř Atlética Madrid, se sice dozvíme již zítra, ale samotného soupeře až 21. července, kdy budou odehrány odvety druhého kola kvalifikace. Pokud Atlético postoupí do dalšího kola, tak se 35 vítězům připojí 26 klubů, které postoupily rovnou do této fáze a mezi něž patří například i Sevilla nebo Athletic. Dále se také přidá 15 poražených ze třetího kola kvalifikace Ligy Mistrů.

Komentáře (0)

Žádné komentáře.


Komentáře

No trackbacks yet.