Atlético Madrid CZ/SK

Ženský tým hlásí několik posil

26/07/2014 16:14 // Atletico de Madrid // 1 027 zobrazení

Tým Atlético de Madrid Féminas se intenzivně připravuje na nadcházející sezonu španělské nejvyšší ženské soutěže, ve které bude chtít ještě vylepšit svá třetí místa z posledních dvou sezon. K tomu jim bude mít za úkol pomoci hned několik posil, které si v tomto článku představíme. Všechny hráčky přicházejí z ostatních klubů fungujících ve španělském ligovém systému a byly přivítány prezidentkou ženského týmu Dolores Romero Martín. 

První z nových hráček, které v nadcházející sezoně obléknou červenobílý dres je Vanesa García. Vanese je 31 let a již hájila barvy Rojiblancos mezi lety 2007 a 2013,  přičemž v poslední sezoně dokonce působila jako kapitánka týmu. Do Atlética se vrací po jednom roce stráveném v Rayu Vallecanu a na hřišti nastupuje jako střední obránkyně. Měla by tak přispět k vystužení defenzivní řady, která loni inkasovala 35 branek, což bylo nejvíce ze všech osmi týmů v horní polovině tabulky.

Vanesa García

Vanesa García

Vanesa García

Vanesa García

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Druhou posilou je jednadvacetiletá Brenda Pérez, po osmi letech opouštějící barcelonský Espanyol, ve kterém fotbalově vyrostla. Jedná se o velmi univerzální ofenzivní hráčku, která dokáže nastoupit jako ofenzivní záložničce, ale i jako klasická střední záložnice nebo i křídlo. Brenda má bohaté zkušenosti ze španělské nejvyšší soutěže a také z mládežnických národních týmů všech kategorií.

Brenda Pérez

Brenda Pérez

Brenda Pérez

Brenda Pérez

 

 

 

 

 

 

 

Débora García je po Brendě druhou posilou přicházející z Espanyolu Barcelona, kde odehrála posledních 11 sezon. Čtyřiadvacetiletá univerzální útočnice vyniká zejména svou rychlostí a s katalánským klubem během svého působení oslavila jeden ligový titul a dvě výhry v Copa de la Reina (což je ženská obdoba Copa del Rey).

Débora García Debora García 2

Rocío Gálvez patří k největším talentům v celém španělsku a proto je jistě skvělou zprávou, že zakotví právě v Atléticu. Sedmnáctiletá obránkyně je momentálně kapitánkou španělské sedmnáctky, která ve své kategorii vybojovala stříbrné medaile na letošním Mistrovství světa i Mistrovství Evropy. V nejvyšší soutěži debutovala před třemi lety v dresu FC Sevilla, před loňskou sezonou se však přesunula do konkurenčního, nicméně druholigového Betisu a odtud letos právě do hlavního španělského města.

Rocío Gálvez

Rocío Gálvez

Rocío Gálvez

Rocío Gálvez

 

 

 

 

 

 

 

 

Zatím poslední posilou je Ángela Sosa, která dorazila ze sevillského týmu týmu Fundación Cajasol San Juan. Ángela nastupuje jako střední záložnice a z této pozice v uplynulé sezoně nastřílela úctyhodných devět branek. Přestup do Atlética je pro ni splněním velkého snu, protože vždy toužila hrát za velkoklub.

Ángela Sosa

Ángela Sosa

 

Která z nových posil je vám nejsympatičtější?

Zobrazit výsledky

Komentáře (10)
  1. nejsympatictejsi :D dobre jsi z toho vybruslil :)

  2. Brendička mňmňmňmňmňmňmňmň *IN LOVE*

  3. ta prezidentka vypadá jako chlap :D


Komentáře

No trackbacks yet.