Atlético Madrid CZ/SK

Výměna Diego Costa – Quaresma?

11/08/2012 14:55 // Sebyk // 750 zobrazení // zdroj: as.com

Podle tureckých médií se schyluje k zajímavé hráčské výměně mezi Atléticem Madrid a Beşiktaşem Istanbul. Tamější novináři nachytali šéfa Rojiblancos Gil Marína na schůzce se zástupci tureckého klubu, přičemž předmětem tohoto neobvyklého setkání je prý záložník Ricardo Quaresma.

Atlético po odchodu Eduarda Salvia intenzivně hledá posilu na kraj zálohy a vyhlédlo si údajně právě portugalského šikulu. Quaresma je v Beşiktaşi nechtěným hráčem – nový kouč Samet Aybaba s ním nepočítá a sám Quaresma trénuje odděleně od zbytku týmu. Portugalec navíc v Istanbulu pobírá téměř čtyřmilionovou roční gáži, Černí Orli se jej proto chtějí za každou cenu zbavit, a jakákoliv nabídka Atlética by tak byla vítaná.

Madridský klub sice musí šetřit každý cent a nemá zrovna peněz na rozdávání, proto jako protihodnotu při přestupu údajně nabízí Diega Costu, o něhož jeví Beşiktaş dlouhodobě zájem. Atlético si samozřejmě nemůže dovolit ani Quaresmův bezmála čtyřmilionový plat, v tomto případě by jim však mohl pomoci hráčův agent Jorge Mendes, blízký přítel Gil Marína, který by svého svěřence mohl přemluvit ke snížení jeho požadavků.

Komentáře (3)
  1. neasi, quaresma prestane hrat v turecku, protoze je to lempl a traged a uz ani na tu jejich pralesni ligu nestaci, a co udela mendes? posle ho nam. dekujeme :-! lepsi nez quaresmu by bylo snad i posunout kadera trvale do acka…

    • sorry ale nekdy si fakt dement :D quaresma a lempl? :D suverenne nejlepsi zaloznik toho vaseho klubu slavnyho v pristi sezone pokavad prestoupi.

      • to mi rika ten pravej :D nerikam, ze v portu nebyl dobrej, ale podivej se na to, jak hraje posledni tri roky. uz ani v turecku ho nechteji, protoze i proti tamejsim vidlakum hraje picu a jeste za to bere plat jak krava…


Komentáře

No trackbacks yet.