Atlético Madrid CZ/SK

Viktoria Plzeň – ATLÉTICO MADRID: Sraz fanoušků Atlética

08/09/2012 14:46 // Andres // 1 746 zobrazení

Největší akce v krátké historii naší stránky je tady. Po neuskutečněném srazu při utkání Superpoháru nám dala UEFA šanci toto zaváhání napravit, když se v jedné skupině Evropské ligy střetne Atlético Madrid a Viktoria Plzeň.

Tentokrát nebude místem srazu sportbar, prosincové utkání v Plzni totiž nabízí jedinečnou možnost vidět hráče Atlética Madrid na vlastní oči! To vše navíc přímo ze sektoru hostů, kde budete moci poznat fanoušky Los Colchoneros s dalších zemí.

Organizační záležitosti:

Zápas se odehraje ve čtvrtek 6. 12. 2012 od 19:00 ve Štruncových sadech v Plzni.

Lístky budou všechny do sektoru hostů (http://www.supporters.cz/clanek/sektory-hosti-viktoria-plzen/4209.html ). Kdo hodlá v tomto zápase fandit Plzni, tomu účast nedoporučuji.

Cena lístků bude „originální“, tedy taková, za jakou lístky poskytne klub Atlético Madrid – mělo by se jednat o podobnou cenu, za jakou prodává vstupenky na tento zápas Plzeň, tedy 800-1200 Kč.

Lístky dostanete až v den zápasu, poté, co je vyzvednu v hotelu, kde bude klub přebývat. Informace, jak bude probíhat platba, zatím tedy také nemám.

Vstupenky se obstarávají přes německý fanklub Peña Atlética Centuria Germana, všechny informace jako cena a další organizační záležitosti dostaneme od klubu a následně z Německa až 4-5 týdnů před zápasem, doufám tedy, že nikoho neodradí trochu nejistoty.

CO JE DŮLEŽITÉ: Nyní je potřeba udělat seznam lidí, kteří by měli zájem o vstupenku na tento zápas, aby bylo jasné, kolik jich je třeba objednat. Žádosti se svým jménem zasílejte na mail listky@atleticomadrid.cz. Do 24 hodin vám zašlu potvrzovací e-mail o tom, že jsem si vás zapsal. Pokud se tak nestane, pište na facebook, na naše stránky, kdekoliv, kde si to můžeme přečíst.

Událost na facebooku – https://www.facebook.com/events/419196938128520

Komentáře (1)
  1. kurna kuci, ja vam tak zavidim! :D


Komentáře

No trackbacks yet.