Atlético Madrid CZ/SK

Valera: Mrzí mě, že Atlético opouštím

15/08/2011 21:58 // Sebyk // 513 zobrazení

Juan Valera, který před několika dny oficiálně přestoupil do Getafe, se dnes rozloučil s fanoušky dnes již svého bývalého týmu – a bylo to loučení emotivní. “Mrzí mě, že Atlético opouštím, zažil jsem tu nádherné časy. Chtěl bych poděkovat klubu a fanouškům za veškerou podporu, kterou mi kdy věnovali. Bylo mi velkým potěšením a velkou ctí, ale rozhodl jsem se, že učiním tento krok.”

Pravý křídelník prokázal, že je madridskému klubu opravdu vděčný: “Atlético mi dalo hodně – pomohlo mi dospět jako hráči i jako člověku. Odcházím se vztyčenou hlavou – vždy jsem tvrdě trénoval a snažil se tomuto dresu dávat vše, čeho jsem byl schopný.”

Valera také zavzpomínal na svoje nejkrásnější okamžiky v červenobílém dresu: “Vždy budu vzpomínat na zápas na Anfieldu, který nás posunul do finále Evropské ligy. Bylo krásné vychutnat si tento pocit přímo na place. Tento zápas mě v pozitivním slova smyslu velmi poznamenal.”

Nový hráč Getafe nezapomněl ani na skvělé fanoušky Los Colchoneros“K fanouškům mám jen slova díků, vždy tu pro mě i pro ostatní byli, vždy ukazovali svou lásku a podporu. Jak jsem již řekl, byly to nádherné časy.” Na závěr popřál Valera štěstí svým bývalým spoluhráčům a klubu: “Doufám, že se Atléticu nová sezona podaří a uspěje ve všech svých cílích. Tenhle klub si to totiž zaslouží.”

Komentáře (0)

Žádné komentáře.


Komentáře

No trackbacks yet.