Atlético Madrid CZ/SK

V Turecku mají jasno, Emre bude první posilou

18/05/2012 00:14 // Andres // 733 zobrazení // zdroj: sahab.com.tr

V Atlético Madrid se schyluje k prvnímu přestupu – z istanbulského Fenerbahçe by měl zadarmo přijít Emre Belözoğlu. O příchodu ostříleného Turka se mluvilo již delší dobu, dnes jej označilo za hotový hned několik tamních plátků. 31letý střední záložník, kterému v červnu končí smlouva, by si měl údajně přijít na 2,5 milionu euro ročně.

Emre nastartoval svou kariéru v Galatasaray, kde si jej vyhlédl slavný Inter Milán. Tam se hned zařadil k nejdůležitějším hráčům a získal přezdívku „Maradona Bosporu„. Kvůli častým zraněním ale nakonec putoval do Newcastlu United, odkud se v roce 2008 vrátil do svého rodného Turecko. To nyní podle tisku opouští i kvůli incidentu s Didierem Zokorou, kterého údajně počastoval rasistickými nadávkami.

Za dohodu je vedle hráčova agenta Ahmeta Buluta, jenž pracoval i na přestupu Ardy Turana, zodpovědný podle médií i dobře známý Jorge Mendes.

Komentáře (7)
  1. tak toto by nam bol cert dlzny….

  2. Emreho mám rád z dob Interu a pak hlavně z Newcastlu, ale obávám se, že už je za zenitem své nejlepší výkonnosti, i když bych se celkem rád mýlil. Při troše štěstí by u vás mohl odehrát ještě klidně dva dobré roky, přál bych mu to O:-)

    • i kdyby, tak na jaké pozici? Někteří jej pasují do pozice náhradníka Diega, ale já mám za to, že je to jen další na CM, kde je Gabi, Tiago, Mario a Koke a ještě se hledá čisté DM…prostě nechápu

  3. neeeee, prosim neee. vycpelej duchodce za zenitem, kterej si prisel na zaver kariery privydelat. naprosto k nicemu, akorat bude zaclanet kokemu a dalsim mladiku. kterej idiot by mu platil 2.5 mega rocne? jen my. dekujeme mendesi :-!:-!

  4. mendes ty svina vsivava *MEGAZLOST* i ked emreho som mal velmi rad ako plejera,teraz uz nie..,presne tak,bude zaberat miesto kokemu prip. saulovi a dalsim nadejnym mladikom ktory by mohli nacuchnut k prvemu tymu

  5. nakoľko u nás talenty nejak skapínajú, mohla by nastať opačná situácia, a starci by mohli opäť zažiariť…to je však šanca tak 5%, Emre NIE! Idioti vo vedení, čo majú bojovať o iných, lepších a cenovo prijateľných hráčikov (potuluje sa ich po Európe dosť), zoberú Mendesov odpad *WALL2*

  6. Jako ale 2,5 mega? Dyť to je snad půlka toho, co bere Diego, tak pak mi tvrďte, že na něj nejsou prachy


Komentáře

No trackbacks yet.