Atlético Madrid CZ/SK

V Evropské lize se Atlético střetne s Laziem

16/12/2011 14:25 // Andres // 487 zobrazení

Dnešní los šestnáctifinále Evropské ligy přisoudil Atléticu Madrid italský klub SS Lazio. Rojiblancos měli tu smůlu, že narazí na jeden z nejsilnějších klubů, kteří postoupili z do další fáze z druhého místa.

Jako vítězové své skupiny dostali alespoň privilegium odehrát rozhodující odvetu na domácím hřišti. První zápasy budou na programu 16. února, na stadionu Vicente Calderóna se oba týmy potkají o týden později, tedy 23. února.

Klub z Říma letos zažívá povedenou sezónu. V Serii A se drží se solidním náskokem na čtvrtém místě jen dva body za aktuálně vedoucím Juventusem. V Evropě zatím tak přesvědčivé výkony Lazio nepodávalo, postup ze skupiny si zajistilo až díky tomu, že v 6. zápasech získalo více bodů než rumunská Vaslui.

V případě, že Atlético postoupí do osmifinále, které se odehraje 8. a 15. března, se střetne s vítězným celkem z dvojice BragaBeşiktaş, a potkalo by se tak s Franem Méridou v prvním případě nebo Simãem Sabrosou v případě druhém.

Komentáře (2)
  1. Kdo špatně vidí na ten flash, tak můžu doporučit ctrl+kolečko myši…

    Jinak k losu…Lazio hraje letos fakt dobře, horšího soupeře než je sme kromě Ajaxu, Porta a Stok snad ani dostat nemohli. Každopádně aspoň se ukáže, jak moc to letos s EL myslíme vážně. Důležité taky bude to, že hrajeme druhý zápas doma…
    Pokud postoupíme, tak si troufám tvrdit, že Bragu nebo Besiktas zvládnem v klidu…

  2. no ty vole, to snad fakt hur neslo %-) to jsem na nas zvedavej, ale s trochou stesti to snad zvadnem. besiktas a braga vypadaji na prvni pohled jako slabi souperi, ale na druhou stranu nas turci v priprave totalne smetli a braga hrala minulej rok finale, takze zadny nazdarci to taky nebudou (i kdyz vyprodali pulku kadru, pravda…)


Komentáře

No trackbacks yet.