Atlético Madrid CZ/SK

Udinese – Atlético: Pozápasové ohlasy

21/10/2011 18:53 // Andres // 556 zobrazení // zdroj: clubatleticodemadrid.com, marca.com

Atlético se včera opět nepotkalo se střeleckou formou a poprvé se vážně začalo spekulovat o tom, že Manzanovi teče do bot. Nespravedlnost nebo nemohoucnost? Co na včerejší výkon říkají Falcao, Manzano a Guidolin?

Radamela Falcaa si odchytli novináři hned po utkání. Kolumbijský ostrostřelec se netrefil už v pátém zápase po sobě a bylo na něm znát, že dnešní ho hodně poznamenalo: „Rozhodčí byl katastrofální,“ řekl Falcao v mix zóně třesoucím se hlasem a se slzami v očích. Reagoval tak na minimálně jednu neodpískanou penaltu, která mohla zápas naprosto změnit. Takové prohlášení ho však může velmi mrzet, v minulosti UEFA za podobné komentování výkonu sudích udělovala minimálně pokuty, pokud ne rovnou stopky.

Kontrolovali jsme celé utkání, musíme se pořádně zamyslet, nad tím, co se to stalo,“ dodal Falcao. „Musíme zlepšit finální fázi, ale není důvod propadat panice,“ uklidňuje Kolumbijec, který však svým gólovým suchem vyrovnal svůj rekord za působení v Evropě.

Ke slovu o včerejším utkání se samozřejmě dostal i Gregorio Manzano. Ten odmítá, že by byl tým v krizi, myslí, že jediné co týmu chybí, je štěstí: „Tým není v krizi, ale byla to pro nás tvrdá rána. Výsledek 2:0 je nespravedlivý vzhledem k tomu, co jsem viděl na hřišti,“ řekl taktik, který má velké problémy naordinovat svému týmu správné pokyny pro vstřelení gólu.

Proti Falcaovi nemůže říct nikdo ani popel. Všichni včera viděli, jak tvrdě pracuje, aby dal gól,“ zhodnotil El Goyo nešťastníka zápasu. Zároveň varuje před tím, aby všichni mluvili jen o gólech. Manzano stále věří, že s kvalitní hrou přijdou góly samy: „Kvalifikace do další fáze je stále v našich rukou. Nesmíme se stát posedlí góly, jediné, co nás teď zajímá je příští zápas,“ dodal El Profesor.

S výsledkem byl naopak pochopitelně spokojen Francesco Guidolin. Kouč včerejšího soupeře Atlétů přiznal, že zezačátku to nebylo to pravé ořechové, nakonec ale vše dopadlo dobře: „Obecně vzato jsme odehráli velmi špatný první poločas. Atlético dominovalo, ale ve druhé jsme viděli to opravdové Udinese. Nakonec jsme i v posledních pěti minutách přidali dvě branky, které nám zajistily vítězství,“ sdělil tisku Guidolin.

Komentáře (2)
  1. Falcao s tím rozhodčím má pravdu, ale tohle asi neměl říkat *SECRET*
    Manzano už mě s těma jeho kecama přestává bavit. Góly samy přijít můžou, ale docela by se hodilo, aby se pokusil s tím ěnco udělat, když vidí, jak je ten tým bezzubý. Výsledek sice nespravedlivý je, ale na to se těžko může vymlouvat, když prostě není schopný dát gól…. *ROLL*

  2. „nesmime se stat posedli goly“ – to nehrozi, kdyz ten tym pomalu uz ani nevi, jak gol vypada… %-)


Komentáře

No trackbacks yet.