UD Las Palmas – Atlético Madrid 1:5

26/08/2017 13:51 // Mindrot // 167 zobrazení

Koke strieľa svoj druhý gól v zápase. (zdroj: atleticodemadrid.com)

I v tejto sezóne si červenobieli na Estadio Gran Canaria schuti zastrieľali, na päť gólov dokázali domáci odpovedať jediným. Ten mimochodom opäť prišiel vzduchom, zakončený presnou hlavičkou. Domáci mali pritom i výhodu pokutového kopu, Jonathan Viera s ním však nenaložil najlepšie a Jan Oblak nepohrdol ďalšou zlikvidovanou penaltou vo svojich štatistikách. Colchoneros mali raketový vstup do stretnutia, do piatich minút skórovali Correa a Carrasco. V druhom polčase si svoje prvé „doblete“ pripísal Koke, pričom oba góly patria medzi výstavné kúsky a manitu zavŕšil Thomas, ktorý si za svoj vynikajúci výkon nič iné ako odmenu v podobe gólu nezaslúžil.

62. Jonathan

Godín i Gameiro sú už k dispozícii. (zdroj: atleticodemadrid.com)

V druhom kole La Ligy budú chcieť hráči Atlética napraviť nepríliš priaznivý dojem z minulotýždňového zápasu v Girone. Proti budú ostrovania z Gran Canaria, ktorí sa budú snažiť vyhnúť výsledku, ktorý sa zrodil v poslednom vzájomnom zápase, kedy Colchoneros rozprášili domácich na Estadio Gran Canaria 5:0.

Nominace

Brankári: Miguel Ángel Moyà, Jan Oblak, Axel Werner
Obrancovia: Diego Godín, Filipe Luís, Stefan Savić, Šime Vrsaljko, Lucas Hernández, Juanfran Torres, Josema Giménez
Záložníci: Thomas Teye Partey, Koke Resurrección, Saúl Ñíguez, Yannick Ferreira Carrasco, Augusto Fernández, Gabi Fernández
Útočníci: Fernando Torres, Ángel Correa, Luciano Vietto, Kévin Gameiro
Absencie: Griezmann (suspendácia), Gaitán (zranenie)
Predpokladaná zostava: Oblak – Vrsaljko, Giménez, Godín, Filipe – Saúl, Koke, Gabi, Carrasco – Correa, Vietto.