Atlético Madrid CZ/SK

Torres se podle svého agenta vrátí spíše až jako člen vedení

20/06/2012 16:52 // Andres // 796 zobrazení // zdroj: es.eurosport.yahoo.com

Mé srdce bude navždy červenobílé. Doufám, že se jednoho dne vrátím.“ Taková byla slova Fernanda Torrese, když dával Atléticu Madrid své sbohem. S návratem to však podle slov jeho agenta nebude tak žhavé a dost možná se prý El Niño vrátí až do jedné z pozic ve vedení klubu.

Antonio Sanz, který Fernanda Torrese zastupuje, při nedávném rozhovoru dal najevo, jaký je jeho názor na návrat svého mandanta do klubu, který jej vychoval. „Návrat toto léto je nemožný. Jedinou věc, kterou v souvislosti s Atléticem vidím toto léto jako jistou, je Superpohár proti Chelsea. Upřímně, nevidím už návrat Fernanda k Los Rojiblancos moc reálně. Do budoucna jej vidím spíše až na některé pozici ve vedení klubu,“ neudělal příliš mnoha fanouškům Atlética Sanz radost.

Španělský agent dále pokračoval s vysvětlením. „Ze dvou důvodů nevidím návrat Fernanda moc reálně: Má čtyřletý kontrakt s Chelsea. Druhá věc je, že Fernando nechce jít do Atlética jen proto, aby zde ukončil kariéru. Nelíbí se mu představa, že by se vracel, když na tom bude špatně s fyzičkou. Dluží toho Atléticu tolik, že se vrátí, jen když bude v plné formě,“ dodává Sanz.

Určitou roli mohou hrát také očividné zájmy agenta zajistit El Niñovi dobře placené angažmá, aby taky nepřišel zkrátka. Možná i proto tak uvidíme idola červenobílých srdcí ke konci kariéry někde v Asii či Americe, než aby se vrátil na nesolventní Calderón.

Komentáře (2)
  1. jo, presne tohohle jsem se bal, kdyz podepisoval s chelsea tu dlouhodobou smlouvu %-) tak doufejme, ze bude v londyne pokracovat tak jako doted a abramovic nam ho posle jako darkovy balicek co nejdriv :D


Komentáře

No trackbacks yet.