Atlético Madrid CZ/SK

Torres: Rád bych pomohl rozvíjet fotbal v USA

06/06/2011 14:56 // Andres // 543 zobrazení

Před dvěma dny bývalá hvězda Atlética Madrid, Fernando Torres, pomohl jedním gólem porazit v přátelském utkání proti Španělsku USA v poměru 4:0 a v rozhovoru pro goal.com se poté trochu rozpovídal o své budoucnosti.

Nikdy nevíte, co bude. Na to je ještě hodně času, je mi teprv 27, tak třeba za 5 let, kdo ví? Líbila by se mi taková příležitost,“ řekl Torres na otázku, zda by chtěl napodobit Thierry Henryho s angažmá v americké MSL. „Tato země se mi líbí a rád bych byl součástí rozvoje fotbalu v USA,“ dodal Torres. Ten tak přidal vrásky na čele všem, kdo doufají, že se vrátí do rodného Madridu a zakončí zde kariéru.

Když přišla řeč na poslední přátelské utkání španělského výběru, reagoval Torres s úsměvem: „Potěšilo nás, že jsme mohli zahrát ve Foxborough proti USA. Posledně nás porazili, takže to pro nás bylo důležité utkání. Chtěli jsme ukázat, že proti nim můžeme vyhrát.

Torres byl také spokojen s podporou, které se španělské reprezentaci v USA dostalo. Téměř polovina z 64 tisíc návštěvníků zápasu drželo palce Španělům, a tak se Torres nechal slyšet, že se cítil jako doma. „Víme, že ‚soccer‘ se hodně zlepšil za posledních pár let. Bylo fajn vidět, jak byli fanoušci nadšeni sledovat Španělsko.

Zde můžete vidět video Torresova gólu, ke kterému ho parádní přihrávkou vybídl Borja Valero.

Komentáře (0)

Žádné komentáře.


Komentáře

No trackbacks yet.