Atlético Madrid CZ/SK

Torres návrat do Atlética neodmítá

09/09/2011 22:07 // Sebyk // 518 zobrazení // zdroj: vivafutbol.es

Fernando Torres se v dnešním rozhovoru pro stránky španělské La Ligy rozpovídal o nadvládě Realu a Barcelony, o trenéru Los Culés Pepu Guardiolovi a o svém případném návratu do Atlética.

El Niño je tak jako většina ostatních poněkud rozmrzelý tím, že se ze španělské Primery stala liga dvou týmů: “Nemyslím si, že nevyrovnanost ligy je daná tím, že ostatní ztrácí, je to spíše neuvěřitelná kvalita Realu a Barcy, která dělá ten rozdíl.”

Pro kouče barcelonských Pepa Guardiola měl pak Torres v zásobě několik pochvalných slov: “Nevím, jak to Gurdiola dělá, ale všichni jsou pod ním šťastní. Je velmi těžké udržet si motivaci i po tolika trofejích. Myslím, že Barcelona je v tuto chvíli to nejlepší ve Španělsku i v Evropě.”

Útočník Chelsea a odchovanec Atlética se také zmínil o svém případném návratu domů do klubu, ve kterém fotbalově vyrostl: “Pokud se naskytne příležitost, rád se do Atlética vrátím. Nechci ale, aby to byl odchod do důchodu, chci nadále hrát fotbal a soupeřit.”

Pokud se stávající ikona Atlética domů opravdu nakonec vrátí, se budeme muset nechat překvapit. Jisté je, že v Chelsea má Torres smlouvu až do roku 2016, ze které jej Rojiblancos pravděpodobně nevykoupí a kterou Nando zřejmě dodrží. Už dříve se Torres také nechal slyšet, že by si rád zahrál ve Spojených státech.

Věříte v návrat Fernanda Torrese?

Komentáře (0)

Žádné komentáře.


Komentáře

No trackbacks yet.