Atlético Madrid CZ/SK

Tiago oficiálně představen, potvrzen jako posila je také Courtois

22/07/2011 17:25 // Andres // 497 zobrazení

Dnes ve 13:00 byl Tiago, který přišel jako volný hráč, oficiálně představen jako hráč Atlética. Portugalec už má za sebou svůj první trénink v tréninkovém centru Los Colchoneros. Atlético Madrid rovněž oficiálně oznámilo, že novou posilou týmu se stane i Thibaut Courtois.

30letý Tiago minulý týden rozvázal svou smlouvu v Juventusu, a tak mohl přijít do Atlética zadarmo. „Vyjednávání bylo jednoduché, když už jsem měl rozvázanou smlouvu. Měl jsem i jiné možnosti, ale zvolil jsem Atlético, protože lidé zde dokáží ocenit mou práci a mám tu podporu,“ řekl portugalský záložník.

V mnoha rozhovorech jsem řekl, že se cítím jako hráč Atlética. V předchozích letech jsem tu byl velmi šťastný a doufám, že tu ještě hodně dokážu.

Bývalý hráč italského Juventusu doufá, že pomůže týmu už v příštím zápase proti Strømsgodsetu. „Pokud si kouč bude myslet, že mě potřebuje, tak týmu pomůžu.“ Tiago také doufá, že bude moci hrát v rozestavení 4-3-3: „Ano, je pravda, že během mé kariéry jsem toho odehrál mnohem více v rozestavení 4-3-3 než ve 4-4-2. Znám to rozestavení velmi dobře a hodně mi pomáhá,“ potvrdil Tiago.

Portugalec dnes s týmem odtrénoval první společný trénink s ostatními hráči. Včera ho ještě Manzano kvůli kondici ušetřil výletu do Granady.

Atlético Madrid dnes na svých oficiálních stránkách potvrdilo, že k týmu se na roční hostování připojí belgický gólman Thibaut Courtois. 19letý brankář už prošel lékařskou prohlídkou a v neděli by se měl zapojit do tréninku.

Courtoisem, který přichází z Chelsea, bude mít tak tým na soupisce tři mladé brankáře. Manzano řekl, že nechce riskovat případné zranění Joela, když za ním je zdravý jen nezkušený gólman B-týmu. „Realitou je, že přede dveřmi máme termín 28. července. Brankář je pozice, kterou jsme potřebovali pokrýt pro případ nouze.

Komentáře (0)

Žádné komentáře.


Komentáře

No trackbacks yet.