Atlético Madrid CZ/SK

Tajná schůzka šéfů Realu a Atlética na téma Falcao?

11/10/2012 18:04 // Sebyk // 791 zobrazení // zdroj: as.com

Španělské deníky dnes přinesly informaci, že se včera udála tajná schůzka mezi šéfy Atlética a Realu Madrid – Miguelem Ángelem Gil Marínem a Florentinem Pérezem -, kteří se měli setkat v madridské restauraci El Paraguas. Podle vyjádření z obou klubů byl na programu jednání tolik kritizovaný systém přerozdělování peněz za vysílací práva, média však přišla s jinou pohádkou.

V návaznosti na nedávná prohlášení Gil Marína, který si začal připravovat u fanoušků půdu pro prodej Falcaa, měl být hlavním bodem celé schůzky právě kolumbijský snajpr. Mezi Atléticem a Realem existuje v posledních letech nepsaná dohoda o vzájemném nepřetahování hráčů, s ohledem na níž se Merengues před dvěma lety nepokusili získat Sergia Agüera, který si chtěl tehdy vydupat (a nakonec i vydupal) odchod z Atlética.

Časy se však mění a právě potenciální možnost uskutečnění přestupu mezi oběma znepřátelenými kluby měla být podle novinářů tím důvodem, proč se oba velcí bossové setkali. Eventuální zájem Realu Madrid o služby El Tigreho není ničím novým, kdo by také pohrdnul službami jednoho z nejlepších forvardů Evropy. Vytasit se s 60 miliony by pro rozhazovačné vedení Realu navíc nepředstavovalo vůbec žádný problém. Velké otazníky se také v poslední době vznáší nad pokračování Gonzala Higuaína a ani Karim Benzema stabilně nesplňuje náročné požadavky fanoušků Bílého baletu.

Pro fanoušky Colchoneros však odchod do Realu představuje největší možnou zradu klubových hodnot a kdokoli, kdo by se na něčem podobném podílel, by si to u nich pořádně odskákal. Hlavní otázkou je, jestli by byl potenciálnímu přestupu k největším rivalům otevřen sám Radamel Falcao, známý svými morálními hodnotami (u vedení Atlética nelze o nějakých morálních hodnotách, případně ohledu na fanoušky vůbec diskutovat). Jako rodilý Kolumbijec však nemusí mít El Tigre k rivalitě mezi Atléticem a Realem podobný přístup jako španělští hráči, podle slov jeho otce navíc bylo odjakživa největším snem El Tigreho oblékat dres Realu Madrid.

Uvidíme, letní přestupové období asi napoví více. Jedním si můžeme být jistí – čeká nás další výživná přestupová telenovela…

Komentáře (3)

Komentáře

No trackbacks yet.