Atlético Madrid CZ/SK

Historické rekordy a statistiky

Celkem
Trenér (20+ zápasů)ZVRPVGIGRSV %V+R %P %L %VG/ZIG/Z
Luis Aragonés61130713516999769829950,25%72,34%22,09%27,66%1,631,14
Ricardo Zamora206103406345333811550,00%69,42%19,42%30,58%2,201,64
Radomir Antić1898851503402518946,56%73,54%26,98%26,46%1,801,33
Diego Simeone164107322529212616665,24%84,76%19,51%15,24%1,780,77
Javier Aguirre1316131392061475946,56%70,23%23,66%29,77%1,571,12
Helenio Herrera1206019413112426950,00%65,83%15,83%34,17%2,592,02
Marcel Domingo102532425159827751,96%75,49%23,53%24,51%1,560,80
Quique Sánchez Flores1024223371641343041,18%63,73%22,55%36,27%1,611,31
Rafael García1024924291801196148,04%71,57%23,53%28,43%1,761,17
Ferdinand Daučík844017271801215947,62%67,86%20,24%32,14%2,141,44
Otto Gloria78381822135835248,72%71,79%23,08%28,21%1,731,06
José Luis García Traid7337171992741850,68%73,97%23,29%26,03%1,261,01
Max Merkel73392014105644153,42%80,82%27,40%19,18%1,440,88
José Villalonga73441019157847360,27%73,97%13,70%26,03%2,151,15
Gregorio Manzano7230172510297541,67%65,28%23,61%34,72%1,421,35
Antonio Barrios703410261661145248,57%62,86%14,29%37,14%2,371,63
Frederick Pentland63251226126132-639,68%58,73%19,05%41,27%2,002,10
Juan Carlos Lorenzo6328181791613044,44%73,02%28,57%26,98%1,440,97
Emilio Vidal602816161461044246,67%73,33%26,67%26,67%2,431,73
César Ferrando5222131761431842,31%67,31%25,00%32,69%1,170,83
Otto Bumbel463151098435567,39%78,26%10,87%21,74%2,130,93
Tomislav Ivić4521131160342646,67%75,56%28,89%24,44%1,330,76
Domingo Balmanya422511672264659,52%85,71%26,19%14,29%1,710,62
Miguel González411413145150134,15%65,85%31,71%34,15%1,241,22
Claudio Ranieri3916101363531041,03%66,67%25,64%33,33%1,621,36
Marcos Alonso361910757342352,78%80,56%27,78%19,44%1,580,94
César Luis Menotti35188954332151,43%74,29%22,86%25,71%1,540,94
Jacinto Quincoces34128146470-635,29%58,82%23,53%41,18%1,882,06
Javier Clemente31167840291151,61%74,19%22,58%25,81%1,290,94
Abel Resino3114895251145,16%70,97%25,81%29,03%1,681,65
Arrigo Sacchi301551052341850,00%66,67%16,67%33,33%1,731,13
Lino Taioli29174862402258,62%72,41%13,79%27,59%2,141,38
Ferenc Szusza281013542271535,71%82,14%46,43%17,86%1,500,96
Jorge D'Alessandro2813694234846,43%67,86%21,43%32,14%1,501,21
Sabino Barinaga27138645232248,15%77,78%29,63%22,22%1,670,85
Benito Díaz271161054411340,74%62,96%22,22%37,04%2,001,52
Colin Addison24126642271550,00%75,00%25,00%25,00%1,751,13
Ramón Colón24103114858-1041,67%54,17%12,50%45,83%2,002,42
Pepe Murcia219662920942,86%71,43%28,57%28,57%1,380,95
Ángel Romo2162133559-2428,57%38,10%9,52%61,90%1,672,81
Carlos Bianchi216872020028,57%66,67%38,10%33,33%0,950,95
La Liga
Trenér (60+ zápasů)ZVRPVGIGRSV %V+R %P %L %VG/ZIG/Z
Luis Aragonés4071949611764547716847,67%71,25%23,59%28,75%1,581,17
Ricardo Zamora1658629503512718052,12%69,70%17,58%30,30%2,131,64
Radomir Antić1446541382521886445,14%73,61%28,47%26,39%1,751,31
Diego Simeone1086822181958511062,96%83,33%20,37%16,67%1,810,79
Helenio Herrera1035417322741987652,43%68,93%16,50%31,07%2,661,92
Javier Aguirre974521311561193746,39%68,04%21,65%31,96%1,611,23
José Villalonga844415251591055452,38%70,24%17,86%29,76%1,891,25
Marcel Domingo76411718122596353,95%76,32%22,37%23,68%1,610,78
Quique Sánchez Flores68291128109961342,65%58,82%16,18%41,18%1,601,41
Ferdinand Daučík66321618143974648,48%72,73%24,24%27,27%2,171,47
Antonio Barrios6029922140944648,33%63,33%15,00%36,67%2,331,57
Max Merkel6031171285513451,67%80,00%28,33%20,00%1,420,85
Copa del Rey
Trenér (10+ zápasů)ZVRPVGIGRSV %V+R %P %L %VG/ZIG/Z
Luis Aragonés80481616146776960,00%80,00%20,00%20,00%1,830,96
Ricardo Zamora371791197593845,95%70,27%24,32%29,73%2,621,59
Fred Pentland2614485850853,85%69,23%15,38%30,77%2,231,92
José Villalonga22161552203272,73%77,27%4,55%22,73%2,360,91
Radomir Antić22135447291859,09%81,82%22,73%18,18%2,141,32
Diego Simeone17114228141464,71%88,24%23,53%11,76%1,650,82
Marcel Domingo1667324131137,50%81,25%43,75%18,75%1,500,81
José Luis García Traid16104221101162,50%87,50%25,00%12,50%1,310,63
Quique Sánchez Flores1573530161446,67%66,67%20,00%33,33%2,001,07
Javier Aguirre144551215-328,57%64,29%35,71%35,71%0,861,07
Miguel González126421813550,00%83,33%33,33%16,67%1,501,08
Španělský superpohár
TrenérZVRPVGIGRSV %V+R %P %L %VG/ZIG/Z
Luis Aragonés611459-416,67%33,33%16,67%66,67%0,831,50
Diego Simeone413032125,00%100,00%75,00%0,00%0,750,50
Radomir Antić210146-250,00%50,00%0,00%50,00%2,003,00
Ligový pohár
TrenérZVRPVGIGRSV %V+R %P %L %VG/ZIG/Z
Luis Aragonés32185963402356,25%71,88%15,63%28,13%1,971,25
Mezinárodní zápasy
Trenér (10+ zápasů)ZVRPVGIGRSV %V+R %P %L %VG/ZIG/Z
Luis Aragonés452471472522053,33%68,89%15,56%31,11%1,601,16
Diego Simeone34282469224782,35%88,24%5,88%11,76%2,030,65
Radomir Antić219573628842,86%66,67%23,81%33,33%1,711,33
Javier Aguirre20125338132560,00%85,00%25,00%15,00%1,900,65
Quique Sánchez Flores196942522331,58%78,95%47,37%21,05%1,321,16
Juan Carlos Lorenzo145722014635,71%85,71%50,00%14,29%1,431,00
Rafael García115241712545,45%63,64%18,18%36,36%1,551,09
José Villalonga107302371670,00%100,00%30,00%0,00%2,300,70
Marcel Domingo106041310360,00%60,00%0,00%40,00%1,301,00
Ferdinand Daučík106132591660,00%70,00%10,00%30,00%2,500,90
Gregorio Manzano108112151680,00%90,00%10,00%10,00%2,100,50
Liga mistrů/Pohár mistrů evropských zemí
Trenér (5+ zápasů)ZVRPVGIGRSV %V+R %P %L %VG/ZIG/Z
Diego Simeone17123236132370,59%88,24%17,65%11,76%2,120,76
Ferdinand Daučík106132591660,00%70,00%10,00%30,00%2,500,90
Juan Carlos Lorenzo10451107340,00%90,00%50,00%10,00%1,000,70
Marcel Domingo8503118362,50%62,50%0,00%37,50%1,381,00
Radomir Antić8422158750,00%75,00%25,00%25,00%1,881,00
Javier Aguirre8431135850,00%87,50%37,50%12,50%1,630,63
Abel Resino7232710-328,57%71,43%42,86%28,57%1,001,43
Luis Aragonés631298150,00%66,67%16,67%33,33%1,501,33
Otto Glória5302107360,00%60,00%0,00%40,00%2,001,40
Evropská liga/Pohár UEFA
Trenér (5+ zápasů)ZVRPVGIGRSV %V+R %P %L %VG/ZIG/Z
Diego Simeone17140330121882,35%82,35%0,00%17,65%1,760,71
Quique Sánchez Flores155732016433,33%80,00%46,67%20,00%1,331,07
Radomir Antić135352120138,46%61,54%23,08%38,46%1,621,54
Javier Aguirre107212361770,00%90,00%20,00%10,00%2,300,60
Gregorio Manzano108112151680,00%90,00%10,00%10,00%2,100,50
Claudio Ranieri7511157871,43%85,71%14,29%14,29%2,141,00
Luis Aragonés6105513-816,67%16,67%0,00%83,33%0,832,17
Arrigo Sacchi6501135883,33%83,33%0,00%16,67%2,170,83
Pohár vítězů pohárů
Trenér (5+ zápasů)ZVRPVGIGRSV %V+R %P %L %VG/ZIG/Z
Luis Aragonés31196656302661,29%80,65%19,35%19,35%1,810,97
José Villalonga107302371670,00%100,00%30,00%0,00%2,300,70
Rafael García 7412148657,14%71,43%14,29%28,57%2,001,14
Domingo Balmanya64111221066,67%83,33%16,67%16,67%2,000,33
Evropský superpohár
TrenérZVRPVGIGRSV %V+R %P %L %VG/ZIG/Z
Diego Simeone1100413100,00%100,00%0,00%0,00%4,001,00
Quique Sánchez Flores1100202100,00%100,00%0,00%0,00%2,000,00
Interkontinentální pohár
TrenérZVRPVGIGRSV %V+R %P %L %VG/ZIG/Z
Luis Aragonés210121150,00%50,00%0,00%50,00%1,000,50
RekordTrenérTituly
Trenér s nejvíce titulyLuis Aragonés6
Trenér s nejvíce ligovými titulyHelenio Herrera2
Ricardo Zamora
Trenér s nejvíce tituly v Copa del ReyLuis Aragonés3
Trenér s nejvíce tituly ve Španělském superpoháruLuis Aragonés1
Trenér s nejvíce tituly v Evropské lizeQuique Sánchez Flores1
Diego Simeone1
Trenér s nejvíce tituly v Poháru vítězů pohárůJosé Villalonga1
Trenér s nejvíce tituly v Evropském superpoháruQuique Sánchez Flores1
Diego Simeone1
RekordTrenér
Trenér s nejvíce sezonami v AtléticuLuis Aragonés17
Trenér s nejvíce působeními v AtléticuLuis Aragonés7
Ligový titul jako hráč i jako trenérMarcel Domingo, Luis Aragonés, Diego Simeone
(aktuální k 7.11.2014)
Legenda:
Z = zápasy; V = výhry; R = remízy; P = porážky; VG = vstřelené góly; IG = inkasované góly; RS = rozdíl skóre;
ČK = čistá konta; K = kolo; VK = počet vyhraných kol;