Atlético Madrid CZ/SK

Staň se redaktorem!

25/01/2015 17:15 // Sebyk // 494 zobrazení

Fandíš Atléticu a sleduješ dění kolem klubu? Líbí se Ti naše stránky a chceš přiložit ruku k dílu? Cítíš, že dokážeš splnit naše nároky? Jediná česko-slovenská fanouškovská stránka Atlética Madrid hledá posily redaktorského týmu, od nichž si slibuje především příspěvky ve formě článků, popřípadě krátkých aktuálních informací na Facebooku.

Od redaktora očekáváme zejména kvalitní jazykový projev, tedy schopnost plynulého vyjadřování, a to bez hrubek. Pro představu mohou posloužit ostatní články, které na této stránce vychází. Znalost španělštiny není podmínkou, základní znalost angličtiny je však vhodná.

Co se Facebooku týče, hledáme někoho, kdo by sdílel krátké novinky či obrazový materiál z oficiálních klubových stránek na Facebooku, Twitteru či Youtube, případně z oficiálních účtů hráčů Atlética na Twitteru a Facebooku. Předesíláme, že nemáme zájem o bezduché příspěvky ve formě náhodných fotografií žádajících o co nejvyšší počet likes.

Pokud Tě naše vysoké nároky neodradily a troufáš si stát se součástí našeho týmu, zašli nám prosím zprávu na Facebooku nebo skrze náš kontaktní formulář. Těšíme se na budoucí spolupráci!

Komentáře (0)

Žádné komentáře.


Komentáře

No trackbacks yet.