Atlético Madrid CZ/SK

Srpnové přestupové spekulace

22/08/2016 20:02 // LosColchoneros // 694 zobrazení
Dostane Oliver Torres ještě šanci?

Dostane Oliver Torres ještě šanci?

Poslední týdny na přestupovém trhu přinesly i některé spekulace ohledně hráčů madridského Atlética, tady je výběr nejzajimavějších z nich:

Má Oliver Torres namířeno do Porta?

Objevily se zprávy, že někdejší veliký talent líhně Atlética není spokojený se svojí budoucí rolí v plánech Diega Simeoneho a dokonce prý požádal o odchod. Toho by chtělo využít portugalské Porto a údajně chce využít faktu, že mladý záložník už v Portugalsku hostoval a zkusit ho přetáhnout na trvalý přestup. Údajně je na světě dohoda o částce 15 milionů eur za polovinu práv na stále ještě jednadvacetiletého záložníka. Ještě zbývá doladit otázku hráčova platu, přičemž by Torres musel přistoupit na nižší platové podmínky, než má v Atléticu.

Uvidíme zda se tak skutečně stane a Atlético přijde o kreativního záložníka, či zda nakonec zůstane a zkusí dostat od Simeoneho ještě jednu šanci, aby zkusil rozvinout svůj potencitál, který je neoddiskutovatelný. Rozhodně by pro Atlético byla škoda se ho zbavovat na trvalý přestup.

Pustí se Atlético do boje o brazilský supertalent?

Gabigol, či ,,Nový Neymar“, tak je v Brazílii přezdíván hráč, který se jmenuje Gabriel Barbosa. V posledních týdnech je kolem brzy dvacetiletého útočníka rušno. Agent Wagner Ribeiro se v rozhovoru pro brazilský server UOL vyjádřil, že Santos má údajně hned několik nabídek na přestup mladého forvarda. Jednou z nich má být i nabídka klubu z hlavního města Španělska v hodnotě 20 milionů euro. O hráče, na něhož má předkupní právo Fc Barcelona, usiluje rovněž turínský Juventus, milánský Inter a anglický Leicester, který údajně podal sedmadvaceti milionovou nabídku.

President Santotu se nechal slyšet, že v případě Barbosy padne rozhodnutí až skončí právě probíhající Olympijské hry právě v Brazílii.

Blíží se italské vykoupení Cerciho?

Italský křídelník, který se nikdy nedokázal v Atléticu prosadit, by měl co nevidět přestoupit do své rodné země. V minulých sezonách už hostoval v milánském AC a v Janově, ale ani jedna štace mu nevyšla podle představ a nebyla aktivována výkupní klauzule u hostování. Cerci, který nyní laboruje se zraněným kolenem, má údajně na stole nabídky hned z několika italských týmů. Nejvíce se mluví o římském Laziu, které se snaží sehnat náhradu za Antonio Candrevu, který přestoupil do Interu. Ovšem v posledních hodinách italská média spekulují o tom, že Cerci by radši preferoval přestup do druhého římského klubu a sice AS.

Uvidíme jak celý přestup devětadvacetiletého hráče dopadne, odchod by rozhodně prospěl jak samotnému záložníkovi, tak i Atléticu, kde s ním Diego Simeone zdá se nepočítá do nadcházející sezony.

Komentáře (0)

Žádné komentáře.


Komentáře

No trackbacks yet.