Atlético Madrid CZ/SK

AKTUALIZOVÁNO: Sraz fanoušků Atlética: Finále Ligy mistrů

16/05/2014 22:15 // Andres // 2 303 zobrazení

WpfcU3C

40 let čekalo Atlético Madrid na účast ve finále nejprestižnější evropského poháru a je otázkou, zda se podobnou příležitost ještě zažijeme. Když už nemůžeme sdílet emoce finálového zápasu přímo na Estádio da Luz, druhou nejlepší variantou je fandit pohromadě před jednou televizní obrazovkou. Ostatně finálové srazy nám zatím vždy přinesly jen štěstí.

Sraz

O místo konání se popralo Brno s Bratislavou a větší přízeň získala moravská metropole, takže se vracíme na místo činu, kde jsme pořádali premiérový sraz a kde jsme přihlíželi vítězství Atlética Madrid ve finále Evropské ligy na baskickým Athleticem.

V plánu je i ten samý vítězný sport-bar Arena na Hybešově ulici. Nyní bych potřeboval co nejdříve zjistit alespoň předběžný počet účastníků, ať vím, kolik míst bude potřeba zarezervovat. V případě, že by zde již nebylo dostatek míst, Vás předem informuji o jiném místě konání.

Co se týče času srazu, ten domluvíme až posléze nějak individuálně s ohledem na časy Vašich příjezdů. Po samotném zápase je v plánu již klasická tour po nonstopech do odjezdu prvních ranních autobusů, eventuálně u sebe v krajním případě mohu ubytovat pár lidí se spacákem.

FB událost: https://www.facebook.com/events/718441364866140/

Hlasování

Hlavní otázku, kterou je nyní nutné vyřešit, je místo srazu. S ohledem na svou polohu se nabízí již úspěšně prověřené Brno a Bratislava.

Svůj názor můžete vyjádřit v hlasování a nejlépe taky vlastním komentářem. Prosím, ať hlasují jen ti, kteří by měli zájem se ať už v té či oné lokaci skutečně účastnit. Upozorňuji, že hlasování má pouze orientační charakter, větší váha bude přikládána názorům vyjádřeným v komentářích.

Jaké místo srazu preferujete?

Zobrazit výsledky

Kam byste za srazem byli ochotní dojet?

Zobrazit výsledky

Komentáře (18)
 1. bol by som radšej za Brno, lepšie pivo a mám sa kde vyspať :D (a hoci bola Bratislava super a spomínam na to rád na tých 40€ nezabúdam :D ) plus viem ubytovať jedného možno aj dvoch ludí (hoci nepočítam že to bude treba)

 2. Brno by bylo nejvíc super, ale nebráním se ani Blave *THUMBS UP*

 3. Ako som už napísal, je mi to jedno. Z Bratislavy by som sa rýchlejšie dostal domov, ale finále európskych pohárov by sa mali, podľa začatej tradície EL 2012, pozerať v Brne :)
  Dávam hlas Brnu..

 4. S Brnom še mi to dosc komplikuje ta ja preferujem Bratislavu :)

 5. dal som hlas Bratislave, ale urcite sa dostavim aj ak bude zraz v Brne… :) je to jedinecna udalost, ktoru uz mozno nezazijeme, tak verim, ze kazdy, kto aspon trocha moze, pride, ci uz sa zideme v BA alebo BR

 6. Zdravím páni… Ja by som sa opäť rád dostavil na zraz, ale mám to trochu komplikované keďže práve 24. v sobotu prilietam práve zo Španielska… Každopádne aj keď pristanem v Bratislave, hlasoval som za Brno z rovnakého dôvodu ako Lubo ;) Určite však urobím všetko čo bude v mojich silách aby som sa na zraz dostavil nech sa bude konať kdekoľvek!

 7. Tak ja sa osobne prikláňam k Bratislave, ale aj Brno je výzva. O:-)

 8. dajme to teda do toho Brna, aj vôľa ľudu sa naň priklonila :) ja sa milerád zase potúlam o štvrtej ráno po meste :D

 9. Možná bych jel. Mám k dispozici auto. Jsem ze Zlínského kraje.

 10. Myslim, ze vox populi rozhodlo pre Brno :)

 11. ja som este na takej akci nikdy nebol a rad by som sa zucastnil toho zrazu.Pre mňa by vyhovo
  valo viac Brno.

 12. Takže teda Brno. Přihlašte se kdyžtak i na FB událost, ať je to přehlednější. Pokud máte nějaké dotazy nebo připomínky, tak sem s nimi :)

 13. Jenom technická: Jak se dostanu od hlavního nádraží ke Sport-Baru? Určitě dojedu později.


Komentáře

No trackbacks yet.