Atlético Madrid CZ/SK

Sraz fanoušků Atlética: Austria Vídeň – ATLÉTICO MADRID

08/09/2013 22:14 // Andres // 938 zobrazení

Austria - AtléticoAtlético Madrid se vrací do Ligy mistrů a díky příznivému losu u toho můžete být i Vy! Protivníkem Colchoneros ze 4. koše se stala Austria Wien a do rakouské metropole je to z Česka i Slovenska co by kamenem dohodil. Vzhledem k tomu, že naše stránky opět budou mít možnost zajistit lístky do sektoru hostů, naskýtá se tak ideální příležitost k zopakování srazu v Plzni, vítáni jsou však samozřejmě i nováčci.

Organizační záležitosti:

Zápas se odehraje ve čtvrtek 22. 10. 2013 od 20:45 na Ernst-Happel-Stadion. Nenechte se zmást, Austria nehraje zápasy Ligy mistrů na svém stadionu, ale používá právě 55tisícovou arénu, která poskytne dostatečnou kapacitu.

K dispozici budou pouze lístky do sektoru hostů. Cena lístků zatím není známá. Očekáváme, že se bude pohybovat mezi 35-50 euro.

Kdo s námi byl v Plzni, ví, jaký bude postup ohledně platby a předání lístků. Platba probíhá předem, jelikož až na základě mé platby klubu dojde k zarezervování lístků. Lístky poté dostanete přímo ode mě až v den zápasu, jelikož je lze až v den zápasu vyzvednout v hotelu, kde budou ubytovaní hráči. Jedinou změnou letos zřejmě bude to, že na přelomu září a října se bude vybírat záloha, aby se předešlo situaci, jaká se stala před zápasem v Plzni, kdy někteří fanoušci na poslední chvíli odřekli účast a bylo nutné rušit již oznámené rezervace.

Vstupenky se obstarávají přes německý fanklub Peña Atlética Centuria Germana, všechny informace jako cena a další organizační záležitosti dostaneme od klubu a následně z Německa snad do konce září, doufám tedy, že nikoho neodradí trochu nejistoty.

CO JE DŮLEŽITÉ: Nyní je potřeba udělat seznam lidí, kteří by měli zájem o vstupenku na tento zápas. Žádosti se svým jménem a příjmením zasílejte na mail listky@atleticomadrid.cz. Do 24 hodin vám bude zaslán potvrzovací e-mail o tom, že jste zapsáni. Pokud se tak nestane, pište na facebook, na naše stránky, kdekoliv, kde si to můžeme přečíst.

Událost na facebooku – https://www.facebook.com/events/167355203455549

 

Komentáře (1)
  1. Tak podle posledních informací budou stát lístky kolem té dolní hranice :) Ještě bude záležet na kurzu, ale vypadá to na 950 Kč za lístek :-)


Komentáře

No trackbacks yet.