Atlético Madrid CZ/SK

Správné je prodloužit

15/10/2011 19:07 // Andres // 480 zobrazení // zdroj: mundodeportivo.com

Láska ke klubu a odchovanec. Tyto dvě vlastnosti vystihují perfektně Antonia Lópeze. Atlético se teď musí rozhodnout, zda bude s ním načínat i další sezónu.

Bez většího povšimnutí strávil kapitán polovinu svého života bráníce červenobílé barvy. Muž, který sotva mrknul, když se před šesti sezónami měl rozhodnout, zda prodlouží s Atléticem, i když mu Valencia a Barcelona nabízely lepší smlouvy. „Co mám dělat, tati?“, zeptal se Antonio. „Patříš k Atléticu, bez pochyb,“ odpověděl otec. Víc netřeba říkat.

Teď, o šest let později má ten kontrakt vypršet a vedení se musí rozhodnout, co dál. Zatím ani jedna strana jednání neiniciovala. Ticho mezi oběma stranami by ale mělo být brzo prolomeno.

Přes snahu dát zapomenout na doby minulé, je klub povinen smlouvu prodloužit. Nebo se o to aspoň pokusit. Možná, že číslo 3 Atlética už má nejlepší léta za sebou, ale jako dlouholetý kapitán má Antonio López pořád svou cenu a to nejen na hřišti. Klub si nemůže dovolit jen tak přicházet o své lídry. Hovoříme tady o tradici, loajalitě, hodnotách a image klubu…

PS: Perea? Podobný případ…

Komentáře (0)

Žádné komentáře.


Komentáře

No trackbacks yet.