Atlético Madrid CZ/SK

Slovo kapitána

09/09/2011 21:08 // Sebyk // 617 zobrazení // zdroj: clubatleticodemadrid.com

Včera na stadionu Vicente Calderóna proběhla velká tisková konference s kapitánem Atlética Antoniem Lópezem a jeho třemi zástupci Luisem Pereou, Álvarem Domínguezem a Gabi Fernándezem.

První na tahu byl samozřejmě kapitán López, který fanoušky ujistil, že v nadcházející sezoně se rozhodně mají na co těšit. “Naším cílem je přinést fanouškům radost. Máme velmi vyrovnaný a konkurenceschopný kádr, na každý post máme dva kvalitní hráče. Myslím, že lidé budou tímto novým projektem nadšeni. Uděláme vše pro to, abychom dosáhli vytyčených cílů, což je samozřejmě umístit se do čtvrtého místa v lize a uhrát slušný výsledek v poháru, uspět bychom mohli i v Evropské lize.”

Lópezův první zástupce – Luis Perea – složil poklonu managementu Atlética: “Je jasné, že díky svým finančním možnostem jsou Barca a Real přede všemi napřed, ale myslím, že lidé ve vedení Atlética odvedli skvělou práci a sestavili velmi dobrý tým.” Podobně jako Antonio López vyjádřil také myšlenku, že “stávající tým je více konkurenceschopný a vyvážený než ten z minulé sezony”.

Druhý zástupce kapitána – Álvaro Domínguez – se při svém rozhovoru zastavil u bývalých klíčových hráčů Atlética, kteří v létě klub opustili – tedy u Kuna, Forlána a De Gey. “Vedení se hodně snažilo, aby přivedlo útočníky na světové úrovni, je však pravda, že jiní skvělí hráči odešli. Je ale jasné, že ti, co tu zůstali, nebo sem přišli, nechají na hřišti vše, o minulosti už pak nikdo mluvit nebude. Máme skvělý tým a předvedeme to i v ostrých zápasech.”

Poslední na řadu přišel nově příchozí Gabi Fernández, který však i po tak krátké době od svého příchodu dostal od spoluhráčů tu důvěru stát se čtvrtým zástupcem kapitána. Odchovanec Atlética se rozpovídal zejména o předchozím a nadcházejícím zápase: “Proti Osasuně jsme odehráli velmi dobrý zápas, vyhrát jsme ale bohužel nedokázali.”

“V sobotu nás pak čeká klání, které opravdu prověří naše kvality. Postavíme se protivníkovi, se kterými budeme pravděpodobně soupeřit o horní příčky. Zápas na Mestalle bude dobrou příležitostí pro to, abychom otestovali hranice svých možností a ukázali si, čeho jsme doopravdy schopní. Tohle klání hodně napoví i o tom, do jaké míry budeme schopni naplnit své předsezonní cíle.”

Celou tiskovou konferenci můžete zhlédnout zde:

Komentáře (0)

Žádné komentáře.


Komentáře

No trackbacks yet.