Atlético Madrid CZ/SK

Sílvio si obnovil zranění, Manzano na jeho místě zkouší Juanfrana

11/10/2011 20:48 // Sebyk // 504 zobrazení // zdroj: marca.com

Smůla na paty se zatím lepí letní posile Atlética Sílviu Azevedovi. Novou jedničku na pravém kraji obrany nepřestávají sužovat problémy se stehenním svalem. Sílvio si při tréninku s portugalskou reprezentací už podruhé za sebou obnovil zranění a mimo hru bude přibližně další dva týdny. Trenéru Manzanovi tak opět bude k dispozici jediný pravý bek – a to ještě falešný – Luis Perea je totiž hlavně stoper a jak si mnozí včetně El Profesora mohli zejména v zápase proti Rennes všimnout, pravý kraj obrany Kolumbijci zrovna dvakrát nesvědčí…

Lodivod Atlética tak přichází se zajímavou variantou – na pozici krajního beka zkouší záložníka Juanfrana Torrese. Při nepřítomnosti reprezentantů Perey a Sílvia odehrál bývalý tahoun Osasuny na tomto pro něj nezvyklém postu přátelské utkání s rezervou. Do parády si jej při něm vzal druhý asistent trenéra Rubén Baraja, který se mu po celý zápas speciálně věnoval a udílel mu pokyny.

Uvidíme, jestli se Juanfran nakonec v některém z následujících utkání na pozici pravého beka objeví, při nabitém programu Los Colchoneros a herní kvalitě Luise Perey na kraji obrany to však není nic nemožného. Úspěšný přechod ze zálohy na kraj obrany koneckonců zažila spousta křídel – hráči jako Eliseu, Jordi Alba nebo Ondřej Kušnír se díky tomu dokonce dostali do reprezentací svých zemí. Jaké variantě na pravém kraji obrany byste dali přednost vy?

Komentáře (0)

Žádné komentáře.


Komentáře

No trackbacks yet.