Atlético Madrid CZ/SK

Sílvio: Operace nebude

25/10/2011 19:55 // Andres // 681 zobrazení // zdroj: marca.com

Sílvio Azevedo se dnes účastnil tiskové konferenci, na které oznámil, že nepodstoupí operaci třísel, jejichž poranění ho trápí už od začátku sezóny a zabránila mu odehrát několik zápasů za Atlético Madrid.

Poté co se jej tisk tázal na jeho zdravotní stav, potvrdil pravý bek, že operace neproběhne: „Vůbec jsme o chirurgickém zákroku nepřemýšleli. Mluvil jsem se zdravotnickým personálem a operaci třísel neplánujeme. Je to poranění třísel II. stupně, ne třetího, takže snad brzo budu moci hrát každý zápas,“ objasnil situaci Sílvio.

Bylo jasné, že řeč se taky stočí k zápasu, kde Manzanův tým ztratil s Mallorcou dva body a kde po Sílviově ruce byla spáchána penalta: „Mám velmi čisté svědomí, je evidentní, že to nebylo nic. Nebyla to moje penalta,“ řekl Portugalec.

Pravý bek rovněž doufá, že Atlético Madrid získá první tři body po dlouhé době v příští zápase na San Mamés: „Nehrajeme špatně, hrajeme líp než většina týmu, ale ve fotbale je taky potřeba trocha štěstí. Potřebujeme výhru a pak zase budeme pokračovat v pohodě,“ zakončil konferenci Sílvio.

Komentáře (2)
  1. praveze o stasti ten futbal nieje.. *stop*


Komentáře

No trackbacks yet.