Atlético Madrid CZ/SK

Sílvio hostem v Deportivu, Joel míří do Wiganu

03/01/2013 20:14 // Sebyk // 628 zobrazení // zdroj: mundodeportivo.com, marca.com
Portugalec Sílvio bude na jaře hostovat v Deportivu.

Portugalec Sílvio bude na jaře hostovat v Deportivu.

Atlético po otevření lednového přestupového okna nespí a hned zkraje měsíce by mělo dotáhnout odchod dvou plejerů, kteří pro tuto sezonu nefigurují v plánech kouče Simeoneho. Na hostování by totiž měli v nejbližších dnech zamířit jak Portugalec Sílvio, tak třetí gólman Joel Robles.

Pětadvacetiletý krajní bek se sice na podzim dokázal vrátit po vleklém zranění kolena, na své vynikající výkony z počátku minulé sezony však i vinou údajných neshod s Cholem, který mu příliš prostoru na hřišti nedopřál a na konci podzimu před ním upřednostňoval i dorostence Manquilla, navázat nedokázal. Herní praxi i ztracené sebevědomí by měl Sílvio, za něhož Atlético minulé léto neváhalo Braze vyplatit 7 milionů euro, znovu nalézt na hostování v Deportivu, kde již Portugalec prošel zdravotní prohlídkou. Vše by mělo být oficiálně potvrzeno na zítřejší tiskové konferenci.

Dvaadvacetiletý gólman Joel by si měl zopakovat scénář z minulé sezony, kdy pro nedostatek herního vytížení na podzim zamířil na jaře na hostování. Tentokrát by si měl odchovanec Rojiblancos vyzkoušet anglickou Premier League, kde o něj projevil zájem španělský kouč Wiganu Roberto Martínez. Vzhledem k tomu, že pravidla nejvyšší anglické soutěže nedovolují lednová hostování, aniž by dotyčný hráč nejdříve s klubem absolvoval krátkou stáž, je již Joel na Ostrovech a trénuje se svým novým klubem. Celá operace by měla být dotažena během nejbližších dní.

Komentáře (3)
  1. ve wiganu maji jen trotla al-habsiho, tak by se joel s trochou stesti mohl prosadit a zachytat si, coz by byla parada :)
    silviovi to hostovani taky muze snad jen prospet, snad se vrati v podobny fazone jako tohle leto DC a RG…

  2. adios Silvio, ja tiež verím, že nám tam rozkvitne….a potom ho aj tak predáme :D Joel paráda, ukáž anglánom, jak sa chytá

  3. pre oboch vhodne riesenie..este snad pojde aj pulido..a najlepsie ked budu vsetci traja pravidelne hravat a vratia sa sebavedomejsi..


Komentáře

No trackbacks yet.