Atlético Madrid CZ/SK

Sílvio: Bylo to lehčí, než jsme čekali

26/08/2011 20:21 // Sebyk // 376 zobrazení // zdroj: clubatleticodemadrid.com

Atlético včera porazilo portugalskou Vitórii poměrem 4:0 na jejím vlastním hřišti, a celý dvojzápas tak zvládlo až nečekaně jednoduše – bez inkasovaného gólu a se šesti vstřelenými na kontě. Tak jednoznačný průběh očekával jen málokdo – hráče nevyjímaje.

“Bylo to lehčí, než jsme čekali. Od první do poslední minuty jsme kontrolovali hru,” přiznal po zápase krajní bek Sílvio, který se v novém prostředí velmi rychle adaptoval a zatím patří k tomu nejlepšímu, co Atlético tuto sezonu nabízí. Za Sílviovými výbornými výkony prý stojí skvělá atmosféra v madridském týmu – něco, co bychom v kabině Rojiblancos minulou sezonu hledali marně: “Cítím se tu moc dobře, spoluhráči mě mezi sebe přijali moc hezky.”

Nad očekávání si zatím počíná i další letní posila červenobílých Adrián López. Tento mladý forvard se včera velkou měrou podepsal pod debakl Portugalců, když sám vstřelil dva góly. Nesobecky však připsal zásluhy svým spoluhráčům: “Skvěle si rozumíme s Reyesem a Salviem. Manzanův styl mi sedí.”

Klíčovým momentem utkání byla podle Adriána brzká branka, která v podstatě rozhodla o osudu utkání, na čemž se shodl i se svým parťákem z útoku Eduardem Salviem. Ten včera odehrál jeden ze svých vůbec nejlepších zápasů v dresu Atlética, z čehož byl patřičně nadšený: “Dnes se mi myslím velmi dařilo. Na takový zápas jsem tu čekal dlouho. Celý tým pracoval jak dobře namazaný stroj a já jsem velmi šťastný, že jsem k tomu mohl přispět svým dílem.”

Velmi nadšený z předvedené hry i výsledku byl samozřejmě i nový trenér Atlética Gregorio Manzano“Do základních skupin jsme postoupili ve velkém stylu. V zápase na stadionu soupeře, kterého jsem obával, předvedli hráči excelentní výkon. Svého soka ve všem předčili od první minuty až do té poslední.”

Ve stejném duchu se vyjádřil i trenér Vitórie Manuel Machado“Atlético včera bezezbytku prokázalo své kvality.” Zároveň však litoval, že jeho hráči “nedokázali předvést vše, čeho jsou schopni. Mohli jsme se s tím dvojzápasem popasovat o něco lépe.”

Komentáře (0)

Žádné komentáře.


Komentáře

No trackbacks yet.