Atlético Madrid CZ/SK

Sergio Agüero začal stávkovat

24/07/2011 18:12 // Sebyk // 447 zobrazení // zdroj: marca.com

Sergio Agüero chce Atlético opravdu opustit za každou cenu. Po tom, co na konci ligového ročníku oznámil, že od červenobílých plánuje po pěti letech odejít a posléze zlomil svými neuctivými prohlášeními na adresu Atlética srdce všech fanoušků Los Colchoneros, dnes začal Kun dokonce oficiálně stávkovat.

Ač se trochu překvapivě ocitl v nominaci trenéra Manzana pro předkola Evropské ligy, jeho stávající klub jej již zjevně nezajímá – rozhodl se totiž zůstat doma v Buenos Aires. Dnes se měl Kun nahlásit trenéru Manzanovi v tréninkovém centru v Majadahondě, ale Argentince, který si jistě rád prodloužil svou dovolenou, nikdo nikde v okolí nespatřil. Kun tedy do písmene naplnil své několik dní staré výhružky směrem k vedení Los Colchoneros.

Kun údajně tvrdí, že z Argentiny se už do Atlética nevrátí – jeho návrat do Evropy připadá v úvahu pouze v případě přestupu do jiného klubu. Očekává se, že vedení madridského týmu již nebude nadále otálet a ještě zintenzivní svá vyjednávání s Manchesterem City, kterému je Kun momentálně nejblíže. O argentinského útočníka už nestojí ani trenér Manzano, který nechce, aby takto nespokojený hráč narušil dobrou atmosféru v týmu. Všichni jistě doufají, že se celá situace co nejdříve vyřeší. Svým chováním ale Agüero svému stávajícímu klubu příliš neprospívá.

Kam si myslíte, že až může dojít Kunova rebelie?

Komentáře (0)

Žádné komentáře.


Komentáře

No trackbacks yet.