Atlético Madrid CZ/SK

Salvio nemá nabídku od Benficy a tvrdí: Jsem a cítím se hráčem Atlética

06/07/2012 14:20 // Sebyk // 614 zobrazení // zdroj: as.com, marca.com

O Eduarda Salvia neustále jeví zájem lisabonská Benfica a podle portugalského tisku se už už schylovalo k jeho přestupu k Orlům, podle všeho to však s jeho odchodem z Atlética zas tak horké nebude.

„Mohu říci, že v tuto chvíli neexistuje žádná nabídka za Eduarda Salvia,“ prohlásil včera Totův agent Agustín Jiménez. „Eduardo začne letní přípravu v dresu Atlética. Do konce přestupového období se může stát spousta věcí, ale v tuto chvíli nic na obzoru není,“ uklidnil Jiménez vír spekulací kolem Salviova odchodu.

Jakékoliv dohady vyvrátil i samotný hráč. „Podle toho, co vím, tak za mě Benfica žádnou nabídku nepodala. O mém odchodu se neustále spekuluje, ale nic konkrétního na stole není. Jsem a cítím se hráčem Atlética. Pokud se něco objeví, tak uvidíme,“ prohlásil Salvio. „Cítím Simeoneho podporu, což je pro mě důležité. Každý den tvrdě dřu na tréninku, aby si mě kouč všiml. Chci pokračovat ve svém růstu v Atléticu a pomoci svým spoluhráčům, jak nejlépe budu moci,“ pokračoval argentinský křídelník.

„Pro nadcházející sezonu se plánuji vrátit zpět se stejnými cíli – tedy pomoci týmu k postoupu do Ligy mistrů a nějaké trofeji. Dosáhnout Ligy mistrů je pro klub velmi důležité. Chceme v tabulce skončit co nejvýše. Myslím, že náš čeká skvělá sezona,“ věří Salvio. Řeč přišla samozřejmě i na blížící se klání o Evropský superpohár. „Bude to velmi těžké, vyhráli Ligu mistrů. My máme ale také kvalitní tým a téměř dva měsíce na přípravu. Naším cílem je přidat k Evropské lize další trofej,“ vyhlásil Argentinec. „Dovolenou jsem si moc užil a velmi dobře jsem si odpočinul,“ dodal ještě Toto na závěr.

Komentáře (4)
  1. jesteze tak. pevne doufam, ze zustane :)

  2. strašne sympatický svojimi vyhláseniami a celkovo no…už len preto nech zostane, talentu má na rozdávanie, srdiečko pre klub taktiež, už len trochu viac skúseností a veľa klubov sa oňho bude trhať O:-)

  3. ja si neviem pomoct ale podla mna sa u nas nepresadi..bodaj by som sa mylil *BOSS*


Komentáře

No trackbacks yet.