Atlético Madrid CZ/SK

Salvio naštval fanoušky, teď vysvětluje

12/09/2012 02:46 // Andres // 720 zobrazení

Eduardo Salvio toto léto přestoupil do Benficy a za sebou nechal i emotivní dopis. O to více fanoušky Atlética Toto svými nedávnými prohlášeními pro portugalský deník A Bola rozhořčil. Nyní se vše snaží vysvětlit.

Jak to vlastně začalo? Eduardo Salvio přišel v do Španělska v lednu 2010 jako velký talent. Problémy s aklimatizací i kondicí však zabránili jeho rozletu a i díky špatné politice Atlética Madrid s hráči bez občanství některého ze států EU přišlo v létě roční hostování v Benfice.

V hlavním městě Portugalska Toto ožil a ve hře byl i stálý přestup, z toho však kvůli finančním požadavkům Atlética sešlo. Až teď hlavní aktér tahanic odhalil své tehdejší preference. „Je to Benfica, kde jsem opravdu šťastný. Nikdy jsem ji nechtěl opustit a vrátit se do Atlética,“ řekl Salvio ne úplně nejcitlivěji k fanouškům svého bývalého týmu. „Benfica vydala mnoho úsilí, aby mě získala, a já jsem za to vděčný. Vydám tady ze sebe to nejlepší a pokusím se zůstat, co nejdéle to půjde,“ dodává Argentinec.

Fanoušci si samozřejmě nenechali líbit, zvláště po dopise, kde Toto líčil, jak opouštěl klub v slzách. Na twitteru jej několik příznivců Atlética pohanilo, mezi ty nejvlídnější slova patřilo označení pokrytcem. 22letý hráč však neváhal a nezalez do ulity. „Všem lidem, kteří nerozuměli rozhovoru nebo mým poznámkám: Mých prvních šest měsíců nebylo to, co jsem předpokládal, protože jsem moc nehrál, vlastně skoro vůbec. Odešel jsem tedy do Benficy na hostování, tam jsem odehrál všechny zápasy a cítil jsem se důležitý. Je snad nenormální, že jsem chtěl zůstat v Benfice, kde jsem mohl hrát víc?“ ptal se Salvio na twitteru.

Minulý rok jsem se vrátil do Atlética a užil si rok plný neuvěřitelných emocí. Přátelé, dávalo by smysl psát dopis na rozloučenou, abych se pak jen otočil a mluvil o klubu špatně? Přemýšlejte! Jsem teď ve velkém klubu, který miluju, ale na Atlético nikdy nezapomenu. Stále je tam plno lidí, které mám moc rád,“ dodal Argentinec, který od fanoušků uslyšel na svou osobu při zápasech nejednou pískot. Nedočká se ho teď znovu, jestli se někdy v dresu Benficy vrátí na Vicente Calderón?

Komentáře (2)
  1. Bohužel plně chápu jeho prohlášení. Toto je teď v pravděpodobně lepším týmu, ve kterém bude důležitější člen než u nás. No, i když odchody Witsela a Garcíi také Benfice moc neprospěly.

  2. hm, vzhledem k tomu, jak se k nemu atletico chovalo, neni na jeho slovech vubec nic divneho. nemusel to ovsem rict takhle na plnou hubu, trochu si tim nasral na hlavu…


Komentáře

No trackbacks yet.