Atlético Madrid CZ/SK

Rýsuje se výměna Salvio – Diego?

28/06/2012 17:42 // Sebyk // 905 zobrazení // zdroj: as.com, marca.com

Setrvání Eduarda Salvia z Atlética je jednou z nejžhavěji diskutovaných letních přestupových spekulací. Zůstane Toto v Atléticu, nebo zamíří do Benficy? V tuto chvíli to překvapivě vypadá, že druhá zmíněná možnost není úplně od věci.

Salviův zástupce se včera mihl v kancelářích Benficy a podle portugalského tisku se již s lisabonskými Orly dohodl na podmínkách smlouvy. „Zavolali mi a požádali mě o schůzku. Mají o Tota velký zájem, chtějí jej získat zpátky,“ řekl k celé věci Salviův agent Agustín Jiménez.

Pokud je již Benfica opravdu se samotným hráčem domluvena, přijdou na řadu jednání mezi oběma zainteresovanými kluby. Atlético si svého mladého talenta cení na částku pohybující se kolem 10 milionů euro a pokud se Orli s nabídkou v těchto relacích vytasí, bude asi hotovo.

V případě, že se tak opravdu stane, je prý vedení Rojiblancos připraveno jednat o návratu Diega Ribase na Calderón. Brazilského playmakera, který letos v Madridu hostoval a zanechal skvělý dojem, si totiž jeho kmenový klub Wolfsburg cení na – světe div se – částku kolem 10 milionů euro. Rýsuje se tedy výměna Salvio – Diego?

Zamlouvala by se vám takováto výměna?

Komentáře (4)
  1. tak ja neviem teda…Diego je Diego, to je pravda, ale čo ak táto sezóna u nás bola jeho vrcholom a bude to už len horšie? predsa len, roky nezastaví…kdežto Toto môže (a bude) stále rásť a nikto nevie, kam až…

  2. vymenu beriem vsetkymi desiatimy…toto nebude mat nikdy kvalitu diega a hraca ako diego potrebujeme ako sol..

  3. hm, tezke to rozhodnuti. at uz to dopadne tak, nebo tak, zlobit se nebudu :-[ asi bych byl ale spis pro setrvani tota – ten hrac ma mnohem vetsi perspektivu a do tri, ctyr let muze mit cenu dvakrat vetsi. mimo to bychom zustali zase bez kridel…


Komentáře

No trackbacks yet.