Atlético Madrid CZ/SK

Reyese opět skolila virová infekce

15/11/2011 14:20 // Andres // 647 zobrazení // zdroj: marca.com, as.com, mundodeportivo.com

Hráči Atlética Madrid se po víkendové pauze na zotavenou z výletu do Egypta vrátili v pondělí zpět k tréninku. Tým se však kromě reprezentantů musel obejít bez dalšího hráče. Reyes by donucen vynechat dnešní trénink z důvodu virové infekce. Nezní vám to povědomě?

Na tréninku, který navštívil i ředitel akademie Carlos Aguilera, aby si krátce promluvil s Gregoriem Manzanem, byli hráči sužováni hustým deštěm. Tomu se kromě Reyese vyhnul i Antonio López, který pokračuje v zotavování z operace kolene, a také zraněný Falcao.

Kvůli reprezentačním povinnostem se ještě nevrátili ani Arda Turan, Thibaut Courtois, Koke a Diego Godín. Z Jižní Ameriky se naopak už stihl vrátit Luis Perea, který by kvůli suspendaci do dnešního zápasu s Argentinou nemohl zasáhnout. S týmem prozatím zůstal i mladý Javi Manquillo, zatímco jiný pravý bek, Sílvio, trénoval kvůli svým vleklým problémům s třísly mimo hlavní skupinu.

José Antonio Reyes letos kvůli virovému onemocnění chybí už podruhé v krátkém čase. Kvůli už chřipce chyběl v zápasech s Udinese a Getafe a sotva se doléčil, virus udeřil znova. Tentokrát zdravotní oddělení Atlética omluvilo jeho účast z důvodu „virového onemocnění s horečkou a zvracením“ a José María Villalón jej „vzhledem k symptomům poslal do domácího léčení“.

Celá situace okolo křídelníka z Utrery je už nějakou dobu zvláštní a dokonce se spekuluje, že s jeho onemocněními to ve skutečnosti není tak, jak klub informuje, a mnozí očekávají, že v zimním přestupovém termínu odejde. Mezi další zájemce o Reyesovy služby se opět zařadil istanbulský Galatasaray, který stál o získání Španěla už v létě. Dobře však ví, že získání hráčova souhlasu s přesunem do slabší turecké ligy, nebude vůbec lehké.

Komentáře (4)
  1. tak na to uz nejde rict nic jinyho nez lol %-)
    tohle se mi nejak nezda… *CRAZY*

  2. reyesito,reyesito *ZACHOD* ked to s nim pojde takto dalej..o rok,dva,tri po nom uz ani pes nestekne

  3. tak se snim vsichni rozlucte,v zime back to sevilla :-*


Komentáře

No trackbacks yet.