Atlético Madrid CZ/SK

Reyes nikam nejde, prozatím

15/12/2011 18:48 // Andres // 724 zobrazení // zdroj: as.com, mundodeportivo.com

Mnoho lidí se podivovalo, co dělá José Antonio Reyes v nominaci na zápas se Stade Rennes, když minulý zápas byl vynechán, protože „vyjednává s Galatasaray“ a trenér chce „jen hráče 100% oddané“. Co se tedy změnilo? Jednání ztroskotala, zdá se.

Za vším stojí Fatih Terim, kouč Galatasaray, jehož kývnutí mělo celý přestup dokončit. Terim se ovšem na základě celé kauzy Reyes vs. Manzano rozhodl, že v kádru chce jen hráče, kteří budou 100% respektovat jeho autoritu, načež vzkázal svému prezidentovi, Ünal Aysal, že by navíc měl zájem o mladší hráče.

Atléticu, které zoufale potřebuje peníze, tak nezbývá, než najít jiné řešení, kterým by mohl být prodej křídelníka do Tottenhamu Hotspur nebo FC Sevilly. Obě možnost však v sobě mají háček. Z Londýna už jednou Reyes po neúspěšné aklimatizaci s tamějším prostředím utekl, Sevilla, která jej vychovala, zase preferuje levnějšího Giovanniho Dos Santose.

Celou situaci také okomentovalo vedení klubu, které opět vyloučilo jakékoliv spory. „Není tu žádný příkaz, že Reyes neměl hrát,“ řekl tisku Caminero na otázku, zda někdo Manzanovi přikazoval, aby křídlo z Utrery nenasazoval.

V tom jej podpořil i samotný trenér: „Není tu žádný problém. Porovnal jsem výkony Reyese, Adriána, Falcaa a ostatních a viděl jsem, že hráč nepodává přijatelné výkony, ze kterých by těžil celý tým. Když bude hrát Reyes pro dobro týmu, tak hráč, který bude ve špatné formě, mu udělá místo. Tohle je fotbal, ne cirkus. Nepřišel jsem do Atlética, abych se tu s někým hádal,“ snažil se Gregorio Manzano vysvětlit celou situaci.

Komentáře (4)
  1. No mně to spíš přijde jako jeden velký cirkus s hlavním klaunem Manzanem.. Ocasi když nemají peníze tak co kupují za miliardu a půl Falcaa a jakéhosik strupa serou mě všeci..

  2. reyes je nejlepsi hrac minule sezony co tu zustal a z nove prichozich hracu se mu vyrovna jen diego a falcao


Komentáře

No trackbacks yet.