Atlético Madrid CZ/SK

Reyes a Filipe se pohádali na tréninku, Elias se připojil k týmu

26/07/2011 12:23 // Sebyk // 398 zobrazení

Na včerejším tréninku se do křížku dostaly dvě hvězdy Atlética Madrid – José Antonio Reyes a Filipe Luis. Brazilský obránce totiž La Perlu nevybíravě srazil po tom, co se před ním šikovný záložník zničehonic zjevil.

Reyes se okamžitě poroučel k zemi, kde se začal svíjet a držet se za oblast pánve. Filipe celému výjevu bez zájmu přihlížel s tím, že zákrok byl čistý a že on zahrál míč. Reyesova obvinění ze zákeřného faulu se jej naopak dotkla a oba hráči se dostali do verbálního konfliktu. Od sebe je okamžitě odtrhnul asistent trenéra Juan VizcaínoReyes i Filipe se po zbytek tréninku navzájem vyhýbali a na celý incident doufejme zapomněli.

Reyesova hádka s Filipem však nebyla jediným konfliktem, který na včerejším tréninku odehrál. Mladý stoper Álvaro Domínguez se musel oddat do péče fyzioterapeutů po tvrdém střetu s příliš snaživým Adriánem LópezemDomínator se však po krátkém ošetření vrátil zpět do tréninku a bez problémů pokračoval. Mimo zmíněné dva incidenty se včera k týmu připojil i záložník Elias Mendes. Brazilec, který reprezentoval svůj tým na Copa América, trénoval hned od začátku se stejnou zátěží jako zbytek týmu, ale na žádnou únavu nebo přetížení si nestěžoval.

Komentáře (0)

Žádné komentáře.


Komentáře

No trackbacks yet.