Atlético Madrid CZ/SK

Raúl García na hostování do Osasuny

12/08/2011 15:17 // Andres // 477 zobrazení // zdroj: atleticofans.com

To, o čem se dlouho spekulovalo, se zřejmě stalo skutečností. Ačkoliv stále chybí oficiální potvrzení od kteréhokoliv z klubů, několik španělských médií informovalo o tom, že se Raúl García připojuje k mužstvu Osasuny na hostování. Dohodě o hostování předcházelo prodloužení kontraktu s Navarrským rodákem.

Klub z Pamplony měl už dlouho zájem přivést svého odchovance zpátky do svého mužstva. Zatímco Osasuna na tom není finančně nejlépe, a proto chtěla v Atléticu nechtěného záložníka získat zadarmo, Los Colchoneros chtěli z 13 milionů, což byl balík peněz, jaký za Raúla Garcíu v létě 2007 právě Osasuně vysázeli, alespoň něco zpět.

Jelikož ale žádný z přestupů do kteréhokoliv z klubů, který byl za vypískávaného hráče ochoten zaplatit, nevyšel a sám hráč se chtěl nejvíc vrátit právě do Osasuny, kvůli které odmítl i konkureční Athletic, musely kluby vypracovat kompromisní řešení.

Tím je tedy nakonec hostování s tím, že Osasuna by měla podle deníku AS platit podíl z platu Raúla Garcíi. Tomu však měl na konci sezóny vypršet kontrakt a mohl by odejít zadarmo, což by neřešilo požadavek Atlética. Madridský klub se tak dohodl se svým hráčem na prodloužení smlouvy o další tři roky a může jen doufat, že na hostování zazáří a pro hráče se najde odvážný kupec.

Komentáře (0)

Žádné komentáře.


Komentáře

No trackbacks yet.