Atlético Madrid CZ/SK

Pulido: Chci figurovat v prvním týmu

14/12/2011 12:28 // Sebyk // 610 zobrazení // zdroj: mundodeportivo.com

V pohárovém utkání v Albacete minulý týden si Jorge Pulido konečně odbyl letošní debut v soutěžním utkání. Premiéra to však nebyla příliš podařená – ač mladý stoper patřil k tomu lepšímu, co Atlético minulý čtvrtek nabídlo, prohru s třetiligovým soupeřem nelze považovat za nic jiného než neúspěch.

Toho si je vědom i Pulido: „Je pravda, že kdyby Adrián proměnil penaltu, asi by to bylo o něčem jiném, ale s touhle výmluvou se osobně nedokážu spokojit. Měli jsme v klidu vyhrát, protože jsme Atlético Madrid.“ Zároveň však mladý odchovanec Atlética pochválil soupeře za předvedený výkon: „V první půli vysoko presovali. Nebyl jsem tím ale překvapený. Odehrál jsem spoustu utkání v Segundě B a vím, jak to chodí.“ I přes nepovedený první zápas však Pulido nepočítá s ničím jiným než s postupem do dalšího kola soutěže.

Za nabídnutou šanci, která přišla po třech měsících bez prvoligového fotbalu, byl Jorge Pulido vděčný: „Od začátku sezony jsem tvrdě pracoval a trpělivě čekal na šanci. Nezbývá mi, než takových příležitostí využívat, když se naskytnou. Nerozhoduji o tom, jestli nastoupím, či ne, takže teď musím nadále makat a doufat, že si trenér všimne mojí práce. Teď když jsem si ale konečně odbyl letošní premiéru, bych chtěl více figurovat v prvním týmu,“ přihlásil se mladý stoper o více herního času.

Souhlasíte s tím, kolik prostoru dostávají v prvním týmu mladí hráči jako Pulido či Koke?

Komentáře (3)
  1. určitě by měli dostatávat víc prostoru…hlavně při venkovních zápasech, tam už není co posrat :D ne, vážně…snad Manzanův nástupce dá především Kokemu víc šancí, zaslouží si to


Komentáře

No trackbacks yet.