Atlético Madrid CZ/SK

Příští posilou Atlética by se měl stát Michu

29/06/2012 15:34 // Sebyk // 766 zobrazení // zdroj: as.com, marca.com

Španělský tisk se vesměs shoduje na tom, že příští posilou Atlética by se měl stát Miguel Pérez, neboli Michu. Španělský ofenzivní záložník zažil v dresu Raya Vallecano skvělou sezonu, během které to byl s patnácti brankami zejména on, kdo pomohl našim madridským sousedům k udržení v nejvyšší španělské soutěži. Vedení Atlética Madrid si jednu z komet letošní sezony vyhlédlo jako levnou náhradu za odchozího tvůrce hry Diega Ribase.

Nejenže má Michu v Rayu smlouvu jen do června 2013 a Blesky se nachází ve velmi nezáviděníhodné finanční situaci, jeho výkupní klauzule je navíc nastavena na přijatelné 4 miliony euro. I tuto částku se však Atlético, které letos operuje s omezenými finančními prostředky, zdráhá za šestadvacetiletého hráče zaplatit, podle španělských medií se mu však podařilo ji snížit pomocí hráčské výměny v podobě Frana Méridy, se kterým se na Calderónu nepočítá. Celá transakce by tak měla dostat podobu 2 miliony + Fran, vzhledem k excelentním vztahům mezi oběma kluby by měla dohoda proběhnout bez problémů.

Zamlouval by se vám Michu jako další posila?

Komentáře (3)
  1. Myslím, že by se hodil :-)

  2. podle me one-season star, ktera tezila ze sandovalova systemu, kterej mu byl postavenej na miru. atleticu nema co nabidnout, nema na nej kvality a je naprosto zbytecnej. diega nezastoupi ani nahodou a tahat do tymu dalsi prumeraky (pokud vubec), ne dekuji…


Komentáře

No trackbacks yet.