Atlético Madrid CZ/SK

PREVIEW: Vitória S.C. – Atlético Madrid

25/08/2011 10:05 // Sebyk // 470 zobrazení // zdroj: atleticofans.com

Dnes večer od 20:30 odehraje Atlético odvetný zápas o postup do základních skupin Evropské Ligy proti Vitórii S.C. V Portugalsku budou Madriďané hájit svůj dvougólový náskok z prvního zápasu – na stadionu Vicente Caderóna totiž minulý týden zvítězili po dvou brankách Eliase 2:0. Jak jsme vás již informovali, do odvety určitě nenastoupí Diego Forlán, který ani neodletěl s týmem, protože vyjednává o přestupu s milánským Interem. Fanoušky však jeho nepřítomnost nemusí nijak zvášť děsit – minulý týden si totiž i bez něj Atléti s Portugalci poradili. Uruguaycovo místo v sestavě zaujme náš Canterano Borja.

Do odvety nezasáhne ani Álvaro Domínguez, který první zápas odehrál s kapitánskou páskou na ruce. Vůdce naší obrany si bude odpykávat jednozápasovou stopku za dvě žluté karty. Ve středu obrany by jej měl nahradit Diego Godín. Co se dvou největších letních posil – Radamela Falcaa Ardy Turana – týče, fanoušci si ještě budou muset pár dní počkat, než je uvidí v akci. Klub totiž nestihl kolumbijského snipera včas dopsat na soupisku, turecký hračička si pak stále léčí svůj poraněný sval. Do týmu se naopak vrací mladíci Koke Pulido, kteří jsou již Manzanovi k dispozici po mistrovství světa do 20 let.

Vitória je sice outsiderem a Atlético by si mělo postup pohlídat, Portugalci však zbraně neskádají. Předevčírem jejich klub publikoval motivační video pro hráče i fanoušky, ve kterém se vracíme do časů krále Alfonse I., jehož jméno shodou okolností nese stadion domácích. Symbolika celého nápadu je v tom, že tento státník Portugalsko v roce 1139 dovedl k nezávislosti na španělském království Leónu.

Dnešní zápas by měl vysílat online španělská televize TeleMadrid, tyto i jiné linky lze najít na adrese www.rojadirecta.es.

Nominace Atlética

Brankáři: Joel, Courtois
Obránci: Godín, A. López, Filipe, Sìlvio, Perea, Miranda, Pulido
Záložníci: Mario Suárez, Tiago, Elías, Reyes, Assunção, Gabi, Salvio, Koke, Juanfran
Útočníci: Adrián, Borja

Komentáře (0)

Žádné komentáře.


Komentáře

No trackbacks yet.