Atlético Madrid CZ/SK

PREVIEW: Stade Rennes – Atlético Madrid

29/09/2011 00:47 // Andres // 452 zobrazení // zdroj: atleticofans.com

Mužstvo Atlética Madrid se dnes vydalo na cestu do Francie, kde chce dát zapomenout na strašlivý výkon z Barcelony. Ve čtvrtek od 19:00 se zde v rámci druhých zápasů skupin Evropské ligy utká s místním Stade Rennes.

Ti narozdíl od Atlética vstoupili do soutěže nešťastnou prohrou. Francouzský klub se sice v zápase proti Udinese Calcio ujal vedení, Italové však vyrovnali a těsně před koncem zápasu si připsali i vítězný gól. Atlético Madrid mezitím suverénně přehrálo Celtic a po výhře 2:0 vede skupinu I.

Gregorio Manzano pokračuje v rotaci kádru. Do země galského kohouta tentokrát neodcestoval Antonio LópezKoke a zranění vyřadilo Sílvia. Do letadla nenastoupil ani Joel a vypadá to, že se odchovanec Atlética za velmi krátkou dobu propadl z jedničky až na volbu číslo tři.

Stade Rennes je doma velmi silné. Letos na vlastním hřišti ještě neprohrálo, a tak můžeme s celkem, který momentálně okupuje páté místo Ligue 1, očekávat tuhý boj. Gregorio Manzano však jede pro tři body: „Je to důležitý souboj v boji o postup. Přijeli jsme sem vyhrát, takže nasadím ty nejlepší hráče včetně Falcaa,“ řekl kouč.

Zároveň však El Profesor odmítl jakoukoliv závislost na kolumbijském kanonýrovi, který loni právě v Evropské lize vstřelil 19 branek v 17 zápasech: „V principu na něm nejsme závislí. Hrajeme jako celek a Atlético není jenom Falcao,“ řekl Manzano.

Jisté obavy ze zápasu vyjádřil Adrián: „Víme, že to bude na jejich stadionu obtížné,“ řekl bývalý útočník Deportiva. „Je to silový tým, který umí zároveň hrát velmi rychle, takže to bude těžký zápas, ale chceme hrát náš fotbal a přivézt domů tři body.

K zápasu se vyjádřil i lodivod Rennes Frédéric Antonetti: „Mají skvěle technicky vybavené hráče. Falcao, Diego, Tiago a Reyes, to jsou skvělí fotbalisté,“ řekl kouč francouzského celku.

Byla mu taky položena zajímavá otázka – vyhrálo by Atlético Madrid Ligue 1? „Myslím, že ne. Je to dobrý tým a myslím, že by byli mezi prvními pěti celky, ale Ligue 1 je víc běhavá než španělská liga. Nejsem si jistý, jestli by se tomu dokázali přizpůsobit,“ pověděl Antonetti.

Atlético musí zítra rovněž myslet na nedělní zápas se Sevillou, takže uvidíme, jestli Manzano skutečně nasadí nejsilnější možnou sestavu nebo bude někoho šetřit. Na straně Rennes se můžeme těšit na jejich největší hvězdu  Yanna M’Vilu.

Nominace:

Komentáře (0)

Žádné komentáře.


Komentáře

No trackbacks yet.