Atlético Madrid CZ/SK

PREVIEW: Recreativo Huelva – Atlético Madrid

12/08/2011 13:03 // Andres // 684 zobrazení // zdroj: atleticofans.com

Atlético Madrid dnes míří za svým posledním testem před ostrým startem sezóny. Tím bude souboj o Trofeo Colombino, který každoročně pořádá na svém stadionu klub Recreativo de Huelva. Zápas, jehož vítěz obdrží nádhernou trofej, kterou je stříbrná karavela, začne ve 22.00.

Podle deníku AS odhalí Gregorio Manzano konečně v celé své kráse svou formaci 4-3-3 namísto 4-4-2, kterou dlouho používali jeho předchůdci, přičemž trojčlenná záloha by se měla skládat z Maria Suáreze, který se vrací po zranění, Tiaga a Gabiho.

Vzhledem k tomu, že Juan Valera je blízko odchodu z klubu a jediným čistokrevným pravým bekem v klubu zbyde Sílvio, chce trenér na této pozici vyzkoušet kolumbijského rychlíka, Luise Pereu.

Na křídlech tříčlenného útoku by měli operovat José Antonio Reyes a Adrián, kteří zazářili v obou zápasech proti norskému Strømsgodsetu, a jediným ryzím hrotem bude podle zpráv 18letý odchovanec klubu, Borja. V nominaci totiž kromě Raúla Garcíi, který odchází do Osasuny, a Frana Méridy, který svými výkony nepřesvědčil Manzana, není ani Diego Forlán, který si užívá svou zaslouženou dovolenou a ke klubu se připojí až na začátku příštího týdne.

O minuty mezi třemi tyčemi se zřejmě podělí jak Joel, tak i Thibaut Courtois, zatímco čerstvě uzdravený Sergio Asenjo byl pro tento zápas vynechán z nominace.

Atlético Madrid se zúčastnilo této tradiční události i minulý rok, kdy měl souboj o trofej podobu miniturnaje složeného ze čtyř účastníků. Los Colchoneros nejprve podlehli v semifinále Sportingu Gijón 1:0, v utkání o třetí místo si však aspoň částečně napravili reputaci, když porazili Montevideo Wanderers 3:0. Pořadatelé z Huelvy získali trofej celkově 12krát, Atlético Madrid je však hned druhým nejúspěšnějším účastníkem s pěti stříbrnými karavelami, přičemž poslední je datována do roku 2002.

Nominace

Komentáře (0)

Žádné komentáře.


Komentáře

No trackbacks yet.