Atlético Madrid CZ/SK

PREVIEW: Atlético Huila – Atlético Madrid

22/05/2012 20:13 // Andres // 1 067 zobrazení // zdroj: as.com

Dnes v noci Atlético Madrid odehraje poslední zápas na svém posezonním turné po Kolumbii. Finálním soupeřem bude od 2:30 Atlético Huila. Vrátí se Colchoneros domů se třemi vítěznými zářezy?

Hostitelský klub je oproti Rojiblancos mladičký. Založen byl teprve na konci roku 1990 a začínal v kolumbijské Primera B. Hned po dvou letech v druhé lize dokázal klub z Neivy postoupit do první ligy, sezóna 1996 však znamenala znovu sestup. Za rok byl klub zpátky a Primeru A už nepustil. Největšími úspěchy Opitas je druhé místo v jarní Apartuře 2007 a podzimním Finalización 2009. Minulou sezónu skončilo kolumbijské Atlético 16., letošní jaro se jeden zápas od vyřazovací části drží tým třetí.

Na Estadio Guillermo Plazas Alcid to bude v případě, že se neuspořádá ještě speciální rozlučkové utkání na Calderónu, poslední zápas v červenobílém dresu pro Antonia Lópeze a Luise Pereu. S dresem Atlética se pravděpodobně rozloučí i Diego Ribas a Pizzi, jejichž hostování v klubu na konci června končí.

Zároveň by utkání mělo být příležitostí pro hráče, kteří se v Kolumbii na hřišti ještě neukázali. Očekává se, že v bráně nastoupí Joel, minuty by si měli připsat i mladíci Thomas, Dani Márquez, Paco Regalón a Kader.

Komentáře (1)
  1. Zdravím a předem se omlouvám za offtopic,

    chtěl bych všechny fanoušky Atletica Madrid srdečně pozvat na letní Fans Cup, který se odehraje v Praze nejspíše 30. června 2012. Webové stránky turnaje jsou ve výstavbě, hlásit se můžete na fanscup2012@gmail.com a více informací prozatím najdete na Facebookovém profilu (http://www.facebook.com/pages/Fans-Cup-2012/416134285083488).
    Na všechny se těšíme,

    Avoš *DRINK*


Komentáře

No trackbacks yet.