Atlético Madrid CZ/SK

PREVIEW: Atlético Madrid – Villarreal CF

14/12/2014 14:12 // Andres // 482 zobrazení // zdroj: marca.com
Bránu Ponorky bude opět krýt bývalý hráč Atlética Sergio Asenjo

Bránu Ponorky bude opět krýt bývalý hráč Atlética Sergio Asenjo

V 15. kole La Ligy Atlético Madrid uhostí na své půdě silný Villarreal. V zápasu dvou dobré formě těšících se celků mají oba hodně o co hrát. Los Colchoneros se po ztrátě Barcelony v Getafe mohou dotáhnout v tabulce na druhé Katalánce, Žlutá ponorka zase hraje o kontakt s pohárovými pozicemi. Kdo se nakonec bude radovat, zjistíme v neděli od 19:00.

Oba týmy mají za sebou úspěšné zakončení skupinové fáze evropských soutěží a zítra se dozví své soupeře pro nadcházející vyřazovací souboje. Nyní však musí svou pozornost obrátit zpět k ligovému tažení. Simeone předem avizoval, že na trávník pošle znovu v základní sestavě Raúla Garcíu, Maria ve středu pole oproti úternímu zápasu nahradí Tiago. Stále fit není Ansaldi, místo levého beka tedy bude patřit Siqueirovi. Do sestavy se naopak vrátí Miranda, kterého více než úspěšně po dobu jeho rekonvalescence zastoupil José María Giménez. Ani ukázková forma mladého Uruguayce nestačí Simeonemu k rozbití zkušené stoperské dvojice.

Na druhé straně budou chybět Jokić, Hernán Pérez a Cani. Ještě v pátek deník Marca informoval o střevních potížích hned pětice hráčů Žluté ponorky, nakonec by nicméně měli být přeci jen v pořádku.

Vicente Calderón se zároveň chystá na první zápas bez Frente Atlético. Klub radikální fanklub rozpustil po nedávném incidentu, jehož následkem byla smrt jednoho z příznivců Deportiva La Coruña. Na stadionu jsou zakázány veškeré symboly i pokřiky Frente. Na nastalou situaci byl dotázán i Diego Simeone, ten však svůj názor odmítl sdělit. „Jsem trenér a jediné, co mě zajímá, je zápas a výhra.

 

Nominace Atlética Nominace Villarrealu
Brankáři Moyá, Oblak Asenjo, Juan Carlos
Obránci Godín, Siqueira, Gámez, Juanfran, Giménez, Lucas Mario Gaspar, Víctor Ruiz, Dorado, Jaume Costa, Gabriel, Rukavina, Adrián Marín
Záložníci Mario Suárez, Koke, Gabi, Tiago, Raúl García, Arda Turan, Saúl, Cristian Rodríguez Tomás Pina, Jonathan dos Santos, Manu Trigueros, Cheryshev, Moi Gómez, Bruno
Útočníci Cerci, Mandžukić, Griezmann, Raúl Jiménez Uche, Vietto, Moreno

 

Tipovací soutěž

Tip You have to be a registered user and logged in to play in this pool.
Bodování
Výsledek Tip Body
2-1 1-0 2 body za správně uhodnutou výhru/remízu/prohru
2-1 2-0 2 body za správně uhodnutou výhru/remízu/prohru + 1 bod za správný počet gólů jednoho týmu
2-1 2-1 6 bodů za přesný výsledek
2-1 1-1 1 bod za správný počet gólů jednoho týmu
2-1 0-0 žádné body
uhodnutá bonusová otázka = 3 body
Tabulka bodů

No match data available.

Komentáře (0)

Žádné komentáře.


Komentáře

No trackbacks yet.