Atlético Madrid CZ/SK

PREVIEW: Atlético Madrid – Sevilla FC

01/10/2011 23:51 // Andres // 594 zobrazení

Po dvou venkovních zápasech se Atlético Madrid představí zase doma. Čeká je zápas o šest bodů, hostí totiž v neděli od 18:00 Sevillu FC. Příblíží se Los Colchoneros pohárovým příčkám nebo si nechá uskočit přímého rivala?

Hráči Atlética pozvolna nabírají formu. Po příšerném výkonu v Barceloně přišla neuspokojivá hra v Rennes. Nezbývá než doufat, aby forma těsně před reprezentační přestávkou vygradovala a madridský klub smetl Los Nervionenses.

Perličkou zápasu určitě je, že Gregorio Manzano ještě před pěti měsíci zítřejšího soupeře Atlética sám vedl. Kouč, který Sevillu loni dovedl k pátému místu, doufá, že Los Colchoneros navážou na povedené výkony z Vicente Calderóna: „Doufáme, že zůstaneme na vlně z posledních zápasů doma. Hraje o důležitější tři body než doposud,“ řekl Manzano.

Jeho protějšek, Marcelino García Toral, přiznal, že má z utkání určité obavy: „Bude to extrémně složitý zápas. Myslím však, že je v moci Sevilly znepříjemnit zápas také našim protihráčům,“ řekl trenér andaluského klubu.

Speciální zápas to bude i pro Josého Antonia Reyese, kterého FC Sevilla vychovala a za kterou před jedenácti lety debutoval v lize: „Je to vždy zvláštní hrát proti Seville. Musíme zůstat doma silní a obzvlášť proti přímému rivalovi,“ apeluje 28letý křídelník.

Manzano pokračuje ve své rotační politice a tentokrát to překvapivě odnesl ostřílený veterán Luis Amaranto Perea. Kolumbijce, který předvedl obzvláště tragický výkon pod tlakem v Rennes, naopak nahrazuje uzdravivší se pravý bek Sílvio, který se podle jedněch zpráv úspěšně zotavil ze zranění třísel, jiné zdroje zase informují o tom, že možná bude muset podstoupit operaci, aby se definitivně zbavil svalových potíží. Ta by ho vyřadila přibližně na měsíc.

Na tribuně se k Pereovi dále připojí PizziPulidoKokeAssunção Asenjo, zatímco Joel a Antonio López se vrací do výběru kouče.

I výběr Marcelina doznal určitých změn. Piotr Trochowski a Julien Escudé pykají za červené karty udělené ve vítězném zápase proti Valencii, nechybí v něm ale Álvaro Negredo. Jeho účast v zápase však zůstane až do poslední chvíle pro jeho zranění nohy nejistou.

Nominace:

Předpokládaná sestava:

  • Courtois, Sílvio, Miranda, Domínguez, Filipe; Diego, Mario, Gabi; Reyes, Falcao, Arda
Komentáře (0)

Žádné komentáře.


Komentáře

No trackbacks yet.