Atlético Madrid CZ/SK

PREVIEW: Atlético Madrid – Granada & Besiktas

21/07/2011 16:14 // Andres // 449 zobrazení // zdroj: atleticofans.com

Dnes večer se Atlético Madrid zúčastní přátelského utkání. Ne však ledajakého, zahraje si totiž vlastně dva zápasy v jednom. Los Colchoneros byli pozvání na mini-turnaj, kde odehrají jeden poločas proti hostitelské Granadě a druhý proti Besiktasi. Pro Atlético to bude poslední prověrka před prvním zápasem 3. kola kvalifikace do Evropské ligy, který odehraje 28. července proti Strømgodsetu.

Ve 21:00 proběhne první výkop a Atlético se utkání s tureckým týmem, za který momentálně hraje jeden starý známý. Dočkáme se shledání se Simãem, který byl ještě v zimě hráčem Atlética Madrid. Poté co se se svými bývalými spoluhráči vřele přivítal, byli hráči obou týmů navštívit známý komplex paláců zvaný Alhambra.

Po 45 minutách bude následovat krátká pauza, než se Los Colchoneros utkají s novým týmem v Primera División, Granadou, který tuto událost uspořádala právě jako oslavu návratu na vrchol po 35 letech.

Poté na trávník vyběhnou opět hráči Besiktase a hostitelské Granady a ve 23:00 hráči potřetí rozehrají.

Už dříve tento týden se trenér Manzano rozhodl poslat AndréseRegalónaSaúla a Collada zpátky do B-týmu, aby se na sezónu připravili s Milinko Pantićem. S pravidelnými hráči A-týmu se rozhodl prozatím si ponechat pouze Césara OrtizeIagaNogueru Pedra.

Zatímco BorjaKoke Pulido odcestovali, aby se připravili na Mistrovství světa U20, resp. Mistrovství Evropy U19, Manzanovi bude poprvé k dispozici Adrián, který by si měl dnes odbýt svůj debut v červenobílém dresu.

Kromě hráčů, kteří už vypadli na Copa América, se tohoto zápasu nezúčastní taky Tiago, který zůstal v Madridu, aby dohnal fyzickou přípravu hráčů, kteří trénují už od začátku července. Není také jasné, zda nastoupí Eduardo Salvio, který běhěm posledního tréninku trénoval individuálně.

Nominace na zápas:

Brankáři: Joel, Iago
Obránci: Valera, Sílvio, César Ortiz, Miranda, Domínguez, López, Filipe
Záložníci: Mario Suárez, Assunção, Raúl García, Gabi, Fran Mérida
Útočníci: Reyes, Juanfran, Noguera, Salvio, Diego Costa, Adrián, Pedro

Zápas by měl být také vysílán stanicemi Canal Sur TeleMadrid, takže by jej mělo být možno sledovat na internetu.

Streamy:

21:00 Atlético Madrid – Besiktas Istanbul

22:00 Granada – Atlético Madrid

23:00 Granada – Besiktas Istanbul

Komentáře (0)

Žádné komentáře.


Komentáře

No trackbacks yet.