Atlético Madrid CZ/SK

PREVIEW: América de Cali – Atlético Madrid

19/05/2012 14:58 // Andres // 1 059 zobrazení // zdroj: clubatleticodemadrid.com

Atlético Madrid pokračuje svou tour po Kolumbii do Cali, kde narazí na slavnou Américu. Zápas začíná dnes23:00.

Utkání s Colchoneros bylo domluveno jako oslava 85 let od založení kolumbijského klubu a Estadio Olímpico Pascual Guerrero pro 45 tisíc diváků hlásí už teď vyprodáno. Během své bohaté historie nasbírala América 13 titulů, čímž se dělí o první příčku s Millonarios, které Atlético v noci ze středy na čtvrtek porazilo.

Primeru A naposledy Los Escarlatas vyhráli v podzimní Finalizacion 2008, klub se však dlouhodobě potýká s finančními problémy, a tak se nabízí i jistá paralela s Atléticem Madrid z přelomu tisíciletí, když América loni po neúspěšné baráži sestoupila do druhé ligy. Tam se momentálně drží na prvním místě tabulky.

Simeoneho tým v Kolumbii opustila hned šestice hráčů, kteří zamířili na reprezentační srazy. Kouč tak nemůže počítat s Álvarem Domínguezem, Adriánem, Juanfranem, Ardou Turanem, Courtoisem a Diegem Godínem. Z Madridu naopak přiletělo několik cantenaros – Kader, Paco Regalón, Thomas a Dani Márquez. „Naším cílem v nejbližší budoucnosti je počítat s odchovanci. Je mi jasné, že to je naše budoucnost,“ řekl na předzápasové tiskové konferenci Cholo.

Trenér Los Rojiblancos následně odmítl, že by jeho tým vstupoval do utkání v roli favorita. „Máme za sebou těžkou sezónu, šest kluků nás opustilo kvůli národním týmům a před sebou máme velkého soupeře. Máme velký respekt z Amériky,“ dodává Simeone.

Komentáře (6)
  1. toho thomase ani neznam – co je to zac? :D
    jinak je hezky, paco dostal od klubu darek na rozloucenou v podobe ucasti na tom turne, to je hezky :) na kadera a daniho jsem zvedavej, ale podle me si stejne moc nezahrajou. je ale fajn, ze se takhle zapoji i hraci z cantery…

  2. Poku vám nevadí pomoc od barcelonisty. :D Je to ročník 1993, ghańan, střední záložník,dobrá fyzička,síla,slušně technicky vybaven ,jeden z objevů sezony,údajně mu to skvěle klape s Oliverem.

    Takhle to psal jeden fanda,ale jestli to je pravda,tak to nevím.


Komentáře

No trackbacks yet.