Atlético Madrid CZ/SK

Přestupový podfuk tohoto léta Júlio Alves přece jen zamíří do Atlética

26/07/2011 12:50 // Sebyk // 379 zobrazení // zdroj: as.com

Už dříve jsme vás informovali o spekulacích kolem Júlia Alvese, přestupovém podfuku tohoto léta. Ač sportovní ředitel Caminero jeho přestup v posledních týdnech hned několikrát vyvrátil, vše nasvědčuje tomu, že jeho sliby byly plané a že do Atlética má namířeno další kůň super-agenta Jorge Mendese.

Prezident Rio AveAlvesova klubu, k celému transferu řekl: “Tohle je jeden z nejlepších přestupů pro Rio Ave v jeho historii. Dovolí nám to investovat do zlepšení infrastruktury klubu. Detaily celé dohody buou brzy uveřejněny.”

Atlético za tohoto zcela neprověřeného hráče portugalskému klubu zaplatí kolem 2 milionů euro. Hráč, který je momentálně s portugalskou dvacítkou na mistrovství světa své věkové kategorie, by se měl k Atléticu připojit po skončení šampionátu. Ve své první sezoně však červenobílý dres vůbec neoblékne. S tímto (dalším) středním záložníkem se totiž nepočítá ani pro první tým ani pro béčko hrající Segundu B. Nejspíše tedy zamíří na hostování do nějakého z klubů ve své domovině či ve Španělsku. Každopádně i madridské Atlético se bude moci v nejbližších dnech pochlubit “svým Bébém”.

Komentáře (0)

Žádné komentáře.


Komentáře

No trackbacks yet.