Atlético Madrid CZ/SK

Přestupový bulvárník – předvečer posledního dne

30/08/2011 17:42 // Sebyk // 500 zobrazení // zdroj: marca.com, mundodeportivo.com

Z přestupového okna zbývá již pouze den a kousek, několik týmů však ještě na poslední chvíli dolaďuje některé operace, neutuchá rozhodně ani aktivita Atlética Madrid, které zřejmě čeká perný 31. srpen. Madrid již včera opustila ikona současného klubu Diego Forlán, náhradou za něj přišel ze Sportingu Braga univerzální ofenzivní štírek Pizzi. Nyní, v předvečer posledního přestupového dne, Vám přinášíme Vám přehled spekulací, které by mohly ještě dnes nebo zítra vyústit v nějaký pozdní přestup.

Začneme nekončící ságou o příchodu Diega Ribase Wolfsburgu. Jednání o přestupu tohoto hráče se táhnou již více než měsíc a vypadá to, že se potáhnou až do samotného konce přestupového období. Atlético je už týden dohodnuté s hráčem na podmínkách smlouvy, dosud však vázly rozhovory mezi zainteresovanými kluby. Poslední a zároveň finální nabídka Atlética údajně činí 7 milionů euro, což je suma, na kterou by Vlci mohli slyšet.

Pokud se totiž nežádaného Diega do konce léta nezbaví, budou mít pravděpodobně nejlépe placeného hráče v rezervě na světě. V úvahu stále připadá i určitá forma hostování. O osudu brazilského playmakera by se mělo rozhodnout dnes večer, o průběhu Vás budeme informovat. Vedení Atlética i samotný hráč a jeho zástupci jsou však optimističtí a věří, že přestup nakonec klapne.

Dotažen zatím nebyl ani přestup Huga Malla, o kterém jsme Vás informovali již dříve, tento transfer je však zřejmě záležitostí pouze několika formalit. Zbrusu novým a velmi “pozdním” terčem Atlética by pak mohl být útočník či pravé křídlo Olympique Lyon Alexandre Lacazette. Za tohoto skvěle rychlostně vybaveného mladíka, který zazářil na mistrovství světa do 20 let, Madriďané údajně nabízí 5 milionů euro, nebylo by ale asi příliš logické přivádět dalšího typově podobného hráče jako jsou Argentinec Salvio nebo nově získaný Pizzi.

Na závěr ještě dva potenciální odchody. Již včera jsme Vás informovali o tom, že Brazilec Elias, který odskákal přebytek cizinců a nevešel se na soupisku, má namířeno do Sportingu Lisabon. Přestupová částka by nakonec měla činit 3,5 milionu euro, hráč by měl být v hlavním městě Portugalska představen zítra. Opustit Madrid by mohl i další hráč Atlética – Borja González. Mladý útočník se neobjevil v nominaci na zápas proti Osasuně a na poslední chvíli zjevně vypadl z plánů trenéra Manzana. Ten by jej nejraději poslal na roční hostování, kde by útočník získal větší herní praxi. Zájem o vytáhlého forvarda již projevilo několik klubů Segundy.

Komentáře (0)

Žádné komentáře.


Komentáře

No trackbacks yet.