Atlético Madrid CZ/SK

Přestupový bulvárník 29. července

29/07/2011 21:09 // Andres // 545 zobrazení // zdroj: as.com

Vedení Atlética získalo přestupy Agüera De Gey asi 65 milionů eur, z čehož bylo zatím utraceno pouze 10 milionů. Kolik si nechá v kapse a kolik vynaloží na zvýšení konkurenceschopnosti kádru? Přijít mají minimálně dvě posily.

V prvním zápase sezóny se ukázalo, že středu zálohy chybí kreativní hráč a jeho funkci musí nahrazovat Forlán Reyesem, kteří potom mohou chybět na svých pozicích. Právě záložník s kreativními schopnosti je velké Manzanovo přání. Již jsme vás informovali o tom, že variantou číslo jedna je nejspíš Diego Wolfsburgu. Atlético se údajně stále také nevzdalo angažování Borjy Valera.

Villarreal se však podle slov agenta Giuseppe RossihoFederica Pastorella, jehož svěřenec je dalším z cílů Atlética, nechystá prodávat žádné další hráče. „Poté, co Villarreal prodal Santiho Cazorlu, byl Giuseppe Rossi stažen z trhu. Klub měl ekonomické problémy, ale ten transfer je vyřešil.“ Oba přestupy tak jsou spíše z říše snů, protože Villarreal se před účastí v Lize mistrů nebude chtít dále oslabovat.

Druhou pozicí, kterou chce Atlético Madrid za každou cenu posílit, je útočník. K věčně spekulovaným jménům Rossiho Osvalda přibyly jména Güiza Nelson Valdez. 30letý Dani Güiza, který spolupracoval s Manzanem Mallorce, byl údajně nabídnut Atléticu. Druhou finačně schůdnější variantou by byl Valdez, který má v Hérculesu výkupní klauzuli ve výši pouze 5 milionů eur.

Co se týče posílení pozice útočníka, vedení Espanyolu uspořádalo schůzi, na které mělo rozhodnout o prodeji Osvalda. Po ní oficiálně odmítlo nabídku Atlética v hodnotě 12 milionů eur plus hráčské kompenzace a sdělilo, že podaná nabídka je velmi daleko představám o návrhu, na kterém by se dalo dohodnout, a trvá na 20 milionech eur.

Vyjádřením Realu Sociedad, že nepotřebuje prodávat hráče, neskončila ani kauza Griezmann. Hráč, který se momentálně připravuje s francouzskou dvacítkou na Mistrovství světa v Kolumbii, se pro francouzský deník L’Equipe vyjádřil, že „se rozhodl hrát další sezónu za Atlético s hráči jako Forlán.

Proti se však staví klub. Prezident klubu Joaquín Aperribay se nechal slyšet, že s Atléticem nevyjednává a co chce hráč, ho nezajímá: „Nemáme zájem na tom Griezmanna prodat. Pokud chce odejít, tak zapomněl, že je hráčem Realu Sociedad.“ Včera večer to pak pro Radio Euskadi řekl mladý křídelník napřímo: „Chci jít do Atlética.“ Rodí se další telenovela, která bude plnit listy španělských deníků?

Komentáře (0)

Žádné komentáře.


Komentáře

No trackbacks yet.