Atlético Madrid CZ/SK

Přestupový bulvárník 2. srpna

02/08/2011 16:00 // Andres // 549 zobrazení

Další rušný týden pro Atlético Madrid začal. Klub očekává tento týden konečné rozhodnutí o tom, zda se ke klubu připojí Pablo Daniel Osvaldo. Dále se údajně chystá vylepšená nabídka za Antoina Griezmanna a dojednání částky za Diega, který je s Atléticem už podle svých slov domluven na podmínkách. Plánem B na pozici ofenzivního záložníka má být Ángel Lafita. Klub by pak naopak mohl opustit Juan Valera.

Atlético Madrid včera podalo vylepšenou nabídku za Daniela Osvalda ve výši 13,5 milionu eur, další 2 miliony by putovaly do Espanyolu formou bonusů závisejících na budoucích výkonech. Ve středu má do Barcelony odcestovat Osvaldův agent, Darío Decoud, aby se rozhodlo, zda vedení Espanolu Osvalda prodá, nebo mu nabídne vylepšený kontrakt.

Zatímco Espaynol slevuje ze svých požadavků a spokojil by se s 17-18 miliony eur, Atlético nehodlá nabídnout více než 15 a pokud uslyší „Ne“ na svou poslední nabídku, chce se údajně znovu zaměřit na Falcaa. Vedení Porta se nechalo slyšet, že Kolumbijec neodejde za méně, než činí jeho výkupní klauzule. Vysypat 45 milionů za jednoho hráče si Atlético nemůže dovolit, a proto hodlá zkusit srazit Falcaovu cenu nabídnutím Salvia jako součásti přestupu.

Další prioritou je získání alespoň jednoho ze dvojice Diego-Griezmann. V případě neúspěchu by se podle Cereza mohl náhradní variantou stát Ángel Lafita, který momentálně hraje za Zaragozu. O toho se kromě Atlética zajímá i Villarreal a Fulham, samotný hráč o zájmu klubů ví. „Dnes jsem hráčem Zaragozy. To se však může změnit každou hodinou,“ řekl Lafita, kterému zbývá poslední rok kontraktu, a proto by mohl být cenově výhodnou variantou.

Naopak na cestě z Atlética by mohl být věčný náhradník Juan ValeraGetafe by o něj mělo zájem, pokud by jim nevyšila volba na pravou stranu obrany číslo jedna, Martín Montoya. Pravý bek Barcelony hrál doposud Segundu za B-tým, pokud by s ním však Pep Guardiola počítal do prvního týmu, vyjednávání by mohla selhat. Právě to by byla Valerova chvíle, jenž sice ztratil konkurenci v podobě Tomáše Ujfalušiho, stejnou pozici však posílil Sílvio, který se zatím ukazuje ve velmi dobrém světle.

Komentáře (0)

Žádné komentáře.


Komentáře

No trackbacks yet.